Vlašské ořechy BIO

Nejprodávanější

4 položek celkem
Vlašské ořechy loupané 1kg
299 Kč
Kód: 1053
GRIZLY Vlašské ořechy 1000 g
248 Kč
Kód: 0062329
Vlašské ořechy loupané 250g
99 Kč
Kód: 1050
Výstřižek Kód: 10144

Vlašské ořechy jako plody ořešáku královského jsou všem dobře známé. Pro svou skvělou chuť a vůni se nezřídka používají při pečení a rozhodně nesmí chybět ve vánočním cukroví.

Ořechy vlašské jsou zároveň nabité celou řadou cenných látek pro zdraví, a proto by byla škoda čekat až na vánoce – raději si je v malém množství dopřejte každý den – vaše tělo to jednoznačně ocení!

Loupané vlaššké ořechy jsou dobře dostupné v libovolném ročním období a na prodej vlašských ořechů narazíte ledaskde. Není proto těžké dopřávat si je pravidelně. V každém případě byste neměli hledět pouze na cenu vlašských ořechů, ale měli byste si především koupit vlašské ořechy v té nejvyšší kvalitě, protože jedině takové posílí vaše zdraví. V každém případě by se mělo jednat o kvalitně usušené plody bez plísní, ideálně v bio kvalitě, i když cena loupaných vlašských ořechů bude o něco vyšší.

Vyloupané vlašské ořechy vám přijdou vhod jako každodenní malá svačinka. Můžete je křoupat jen tak, když potřebujete zahnat hlad, anebo na chuť při posezení u televize. Můžete je přidávat do kaší a cereálních směsí anebo využít na pečení. Jejich využití je všestranné, tím spíše, že mají skvělou chuť a jsou výživné.

Cena vlašských ořechů je naprosto zanedbatelná ve srovnání s tím, co vám jejich konzumace přinese.

Vlašské ořechy na první pohled připomínají mozek - a jsou skvělou potravou pro náš mozek – jak pro děti, které jsou ve vývoji, tak pro dospělé. Díky obsahu nenasycených mastných kyselin snižují riziko kardiovaskulárních onemocnění. Uvádí se také jejich antioxidační účinky a zlepšování stavu pokožky i vlasů. A díky příznivé ceně vlašských ořechů se o těchto tvrzeních lidového léčitelství můžete přesvědčit na vlastní kůži.

Za skvělou cenu vlašských ořechů loupaných získáte perfektní zdroj omega 3 mastných kyselin, vitaminu E, B1 či B6, kyseliny listové, hořčíku, mědi či zinku, a jiných důležitých živin.