Brahmi BIO

Nejprodávanější

brahmi
Brahmi čaj
Skladem
Kód: 750
 
107 Kč
1 položek celkem
brahmi
107 Kč

Doporučená dávka: 2 šálky za den Složení: glycyrrhiza glabra, centella asiatica, withania somnifera, cymbopogon citratus, pterocarpus marsupium, zingiber officinale, ocimum...

Kód: 750

Dnešní doba klade na člověka stále větší nároky. Kdo chce držet krok, musí klást důraz na svůj výkon, jak po tělesné, tak duševní stránce. A to není nic jednoduchého. Proto není divu, že se cítíte unavení a vyčerpaní, bez chuti do života. Pociťujete nejen ztrátu energie, ale také oslabení mozkových funkcí, slábnutí paměti.

Vyřešit tento stav není možné jednorázovým odpočinkem, ani žádným zázračným lékem. Na nápravě tělesné a duševní rovnováhy je nezbytné pracovat dlouhodobě a systematicky.

Jak učí ájurvéda, k tomu, abyste se mohli cítit výborně, je potřeba nastolit tělesnou, duševní i duchovní harmonii.

Musíte se naučit pravidelně odpočívat a relaxovat, abyste vyvážili svůj náročný pracovní život. A pokud vás trápí potíže s pamětí, může vám v tom výborně pomoci ájurvédský čaj brahmi, který pohodlně zakoupíte na internetu. Osvědčená bylinná směs podporuje koncentraci, posiluje paměť i jiné mozkové funkce. S čajem brahmi budete harmonii o krok blíž.