Spirulina BIO

Nejprodávanější

Spirulina BIO prášek 100g
 
119 Kč
Spirulina BIO, 300 tablet, 150g
 
290 Kč
Chlorella a spirulina BIO 180 tablet
 
279 Kč
3 položek celkem

Cena

119290
1119290

Značky

Položek k zobrazení: 3
Spirulina BIO prášek 100g
119 Kč

BIO spirulina Zdravý den® v prášku. Spirulina je sladkovodní řasa při jejímž pěstování se dbá na správné postupy a kvalitu vody. Vždy se jedná o šetrné procesy, které...

Kód: 288
Spirulina BIO, 300 tablet, 150g
290 Kč

BIO spirulina Zdravý den® v tabletách. Spirulina je sladkovodní řasa při jejímž pěstování řady spiruliny se dbá na správné postupy a kvalitu vody. Vždy se jedná o šetrné...

Kód: 282
Chlorella a spirulina BIO 180 tablet
279 Kč

BIO chlorella a spirulina Zdravý den® v kapslích. Chlorella i spirulina jsou sladkovodní jednobuněčné řasy při jejichž pěstování se dbá na správné postupy a kvalitu vody. Vždy...

Kód: 312

Spirulina patří mezi oblíbené super potraviny. Přestože se jedná o miniaturní organismus, uvádí se, že jeden gram spiruliny dokáže lidskému tělu dodat stejné množství živin jako jeden kilogram zeleniny. A to zdaleka není vše – spirulina obsahuje i mnoho důležitých živin, které v tak vysoké koncentraci jinde nenajdeme.

Spirulina je sinice, tedy prastarý organismus, který se zde na zemi vyskytoval již před několika miliardami let. Ač by jí mnoho lidí řadilo mezi řasy, tak „řasa spirulina“ je blízká spíše baktériím. Vyskytuje se ve sladké vodě a díky vysokému obsahu hodnotných látek se cíleně pěstuje. Vy ji tak můžete získat v podobě jemného prášku anebo praktických tablet.

Dávkování spiruliny je snadné – buď můžete spolknout doporučené množství tablet a zapít je vodou anebo patřičné množství prášku rozmíchat ve vlažné vodě, džusu či ve studeném jídle. Nápoje a jídla s vysokou teplotou ničí obsažené látky, a proto je vhodné se jim při konzumaci spiruliny vyhnout.

Cena spiruliny je minimální ve srovnání s tím, co vše vám tento doplněk stravy nabízí – spirulina je skvělým zdrojem koncentrovaných a dobře stravitelných živin.

Za skvělou cenu spiruliny tak získáte vysoký obsah přírodních proteinů, které jsou výborným zdrojem pro všechny vegetariány a vegany i sportovce, kteří budují své svaly. Dále vitamíny (skupiny B, vitamin A, C, D, E), minerály, chlorofyl, fykocyanin a karoteny.

Bio spirulina je nejen bohatým zdrojem proteinů, ale zároveň i kyseliny gamalinoleové (GLA), která napomáhá správné funkci mozku, srdce a dalších orgánů. Bio spirulina posiluje imunitu, snižuje hladinu cholesterolu a normalizuje hladinu krevních cukrů.

Superpotravina spirulina se stane skvělou posilou a výživou pro vaše tělo.

Její účinky na zdraví člověka se skvěle doplňují s řasou chlorelou, kterou můžete rovněž vyzkoušet.