Vincentka

Pravidelné pití Vincentky dodává do organismu jód a spolu s ním i mnoho dalších minerálů. Je to jedna z nejcennějších minerálních vod na naší planetě a máme štěstí, že vyvěrá zrovna v České republice – v Luhačovicích.

Na chronickou rýmu Vincentka pomáhá stejně tak, jako na jiné respirační choroby. Vincentka při nachlazení funguje jako podpůrný prostředek vzhledem k svému vysokému obsahu minerálních látek a také shodnému osmotickému tlaku s lidskou krví. Vincentka na suchý kašel se dá také využít, protože zásobuje vyčerpané sliznice živinami a ty se mohou rychleji regenerovat. Výplach dutin Vincentkou účinkuje podobně, jako u suchého kašle.

A Vincentka voda cena? Je až směšně nízká ve srovnání s tím, co obsahuje. Minerální voda Vincentka je srovnatelná s jinými vyvěrajícími prameny a za láhev Vincentky bychom např. v 19. století platili mnohonásobně více.

Obavy, zda vyvoláte Vincentkou průjem, jsou liché, je to spíše naopak, a při průjmových onemocněních zároveň vyrovnáte ztrátu minerálů způsobenou dehydratací – podobně, jako to dělá iontový nápoj při silném pocení u sportovního výkonu.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení