Endokrinologie

Nejprodávanější

endogesin1
Endogesin® - 60 kapslí
Skladem
Kód: 7164
 
889 Kč
1 položek celkem
endogesin1
889 Kč

Poruchy endokrinního systému Poruchy štítné žlázy Komplikace cukrovky

Kód: 7164

Endokrinologie je medicínský obor, který se zabývá diagnostikou a léčením onemocnění žláz s vnitřní sekrecí. Žlázy s vnitřní sekrecí jsou například štítná žláza, nadledvinky, hypofýza anebo slinivka břišní. K nejčastějším civilizačním chorobám v souvislosti s endokrinologií patří adrenální únava nadledvinek v důsledku působení stresu, diabetes (cukrovka), související s funkcí slinivky břišní, a dále pak poruchy funkce štítné žlázy, a to buď s přebytkem nebo naopak nedostatkem tvorby hormonů.

Na činnost žláz s vnitřní sekrecí má přímý vliv životní styl, tedy zejména vhodná strava, přiměřená pohybová aktivita, dostatek spánku a vyhýbání se stresu. Dodržet všechny tyto zásady však není snadné, máme ovšem nyní možnost využít vhodných doplňků stravy pro posílení těchto životních funkcí.

Jedním z nich je i Endogesin, přípravek s aktivní látkou Talaromycin, která podporuje imunitní systém a přirozené detoxikační procesy v organismu. Endogesin je přípravek na přírodní bázi, bez přidaných syntetických sloučenin, jako jsou dochucovadla, barviva a stabilizátory.