Lyofilizovaný černý rybíz (sušené mrazem)

Nejprodávanější

rybiz
 
89 Kč
1 položek celkem
rybiz
89 Kč
Kód: 1905

Lyofilizovaný černý rybíz chutná stejně jako ten čerstvý

Také milujete černý rybíz? Není divu, má nezaměnitelnou chuť i aroma, které si dokáží podmanit naše smysly. A navíc je zdravý – mimo mnoha jiných vitamínů a minerálů v něm najdeme vysoký obsah vitamínu C.

Má jen jednu vadu – v čerstvém stavu je dostupný pouze v krátkém období v roce. Ovšem to už nyní nevadí – jakmile objevíte kouzlo lyofilizovaného ovoce, tak rychle pochopíte, o čem je řeč.

Lyofilizace je proces sušení mrazem. Ovšem pozor, od sušení teplem se velmi liší! V tomto případě v ovoci zůstávají zachovány důležité živiny, a navíc i jeho struktura, barva a výtečná chuť. Jakmile jednou ochutnáte, už nikdy mrazem sušené ovoce nevyměníte za jiné.

Proto neváhejte a kupte si například již zmíněný lyofilizovaný černý rybíz. Nebude vám jen slabou útěchou v době, kdy není na zahrádce ten čerstvý, lyofilizovaný rybíz si zamilujete po prvním ochutnání. A protože se nekazí a neobsahuje vodu, stane se vašim ideálním společníkem na cesty.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení