Chladící vložky

Chladící vložky pro každou příležitost

Moderní technologie nám nabízí skutečně mnoho zajímavostí a mezi ně patří například chladící vložky. Mohou totiž skvěle nahradit chladničku. Je sice pravdou, že ne na celé dny, ale přece jenom jejich působnost vám zpříjemní cestování, případně lze tímto způsobem skvěle fungovat i na dovolené. Chladící sáčky je totiž možné používat opakovatelně. V nabídce jsou různé velikosti, tudíž si lze vybrat chladící polštářky podle vlastní potřeby.

Chladící gelový sáček nevyžaduje žádnou složitou přípravu, aby naplnil svoji funkci chlazení. Můžete si vybrat od menších velikostí až po metrové rozměry plné chladících gelových sáčků.

Jak se chladící vložky používají

  • Podle potřeby si jednoduše odstřihnete požadované množství tak, aby dostatečně pokrylo chlazení produktu. Každá gelová chladící vložka je o velikosti 3 x 3 cm (3,5 x 3,5 s rozpětím).
  • Ustřižené chladící sáčky ponoříte do vody a nejlépe do teplejší, kde je necháte zhruba 10 minut. Právě teplá voda urychlí proces natažení tekutiny. Určitě musíte mít všechny gelové vložky pod vodou.
  • Po vyjmutí z vody je osušte a vložte do mrazáku na 12 hodin. Pozor mají buničitou stranu, kterou udržujte směrem nahoře. Pokud budete potřebovat více chladících vložek, poté je k sobě skládejte plastovou částí.

Takto připravené chladící gelové sáčky můžete použít prakticky kamkoliv do termotašek, případně i zavakuovat s potravinami, což prodlouží jejich chladící efekt. Rovněž jsou vhodné chladící vložky do termoboxu, čímž se opět zamezí zkažení potravin. Velmi snadno poté převezete i maso, mléčné produkty nebo si vychladíte i nápoje. Chladící vložka do chladícího boxu je skutečně velký pomocník.

Gelové chladící sáčky se velmi dobře skladují a díky tomu se skutečně vyplatí mít doma zásobu, která se určitě bude hodit. Chladící gelové polštářky si můžete nastříhat podle vlastní potřeby, díky nízké hmotnosti, tak není problém je vozit s sebou i na dovolenou, zvláště když budete vědět, že máte k dispozici mrazák, kde si je vždy pohodlně připravíte.

Nejprodávanější

5 položek celkem
61 screenshot 2017 05 28 17 13 21
180 Kč
Kód: 8448
58 icepad 6ks
19 Kč
Kód: 8454
65 chladici vlozky icepads blue 1 metr
240 Kč
Kód: 8451
52 1 screenshot 2017 05 28 17 11 52
14 900 Kč
Kód: 8445
71 role 1 Kód: 8442