Hrachový protein BIO

Nejprodávanější

Hrachový protein BIO 250g
 
119 Kč
1 položek celkem
Hrachový protein BIO 250g
119 Kč

BIO hrachový protein Zdravý den® v prášku má vysoký obsah bílkovin. Vyrábí se ze semen žlutého hrachu pěstovaných podle pravidel ekologického zemědělství. Jedná se o proteinový...

Kód: 861

Držíte dietu? Jste v rekonvalescenci? Chcete posílit růst svalové hmoty? To všechno jsou situace, ve kterých je nezbytné výrazně zvýšit příjem bílkovin ze stravy.

Bílkoviny v našem těle slouží jako základní stavební kameny. Naše tělo je vyrábí z aminokyselin. Některé aminokyseliny samo vytváří, jiné – ty esenciální si vyrobit neumí a je odkázáno na jejich příjem z potravy. Proto je potřeba dát na jejich dostatečný přísun.

Dnes už dávno neplatí, že bílkoviny lze získat pouze ze živočišné potravy, ba naopak, existuje několik druhů rostlin, které jsou na ně velmi bohaté. K nim se řadí i hrách.

Hrachový protein se získává izolací ze semen žlutého hrachu. Můžete si jej koupit v podobě prášku, který obsahuje více než 80 % kvalitní rostlinné bílkoviny, která je vhodná i pro vegetariány a vegany.

Hráškový protein je ideální způsob, jak navýšit příjem důležitých bílkovin ve stravě a zvýšit růst svalové hmoty, podpořit zdravé hubnutí bez jo-jo efektu či zpestřit svůj jídelníček.