Konopný protein BIO

Nejprodávanější

Konopný protein BIO 250g
Konopný protein BIO 250g
Skladem
Kód: 867
 
179 Kč
1 položek celkem
Konopný protein BIO 250g
179 Kč

Kód: 867

Jestliže si budujete svalovou hmotu, držíte speciální dietu, jste v rekonvalescenci anebo například patříte mezi vegany, jistě vám přijde vhod konopný protein!

Konopný protein je vysoce kvalitní 50%ní bílkovina rostlinného původu.

Vyrábí se ze semen konopí setého (Canabis sativa) – technického konopí, které neobsahuje psychoaktivní látku THC. Konopný protein tedy můžete užívat bez nejmenších obav z nepříznivého vlivu na vaši psychiku, a samozřejmě bez obav z porušení zákona.

Při výrobě konopného proteinu se ze semen konopí nejprve mechanicky vylisuje tuk, a poté se pevná část usuší, namele a zbaví velké části vlákniny. Konopný protein je tedy tvořený z poloviny kvalitní bílkovinou, a dále v něm najdeme malé množství tuku, sacharidů a vlákniny.

Takže nejen, že je výborným zdrojem proteinů té nejlepší kvality, ale ještě navíc obsahuje i další zdraví vysoce prospěšné látky, ke kterým patří aminokyseliny včetně těch esenciálních, které si naše tělo neumí samo vyrobit, také mastné kyseliny (omega 3, 6 a 9) v ideálním poměru pro naše tělo, vitamíny a antioxidanty. A zapomenout bychom neměli ani na minerály, jako jsou vápník, železo, fosfor, hořčík, draslík a jiné.

Díky šetrnému zpracování za nízké teploty zůstávají ve výrobku zachovány veškeré důležité živiny.

Právě především kvůli vysokému obsahu kvalitního proteinu rostlinného původu se konopný protein skvěle hodí pro vegany, sportovce, lidi se speciální dietou anebo ty, kteří se zotavují a potřebují si vybudovat svalovou hmotu.

Konopný protein se užívá v podobě prášku. Stačí rozmíchat doporučené množství ve vodě anebo v jiném vlažném nápoji a vypít. Prášek je rovněž možné přidávat do různých jídel, třeba do kaše, jogurtu anebo smoothie.

Doplněk stravy pocházející z ekologického zemědělství je zárukou šetrného zpracování s ohledem na životní prostředí.