Zázvorové sirupy

Nejprodávanější

zázvor
 
399 Kč
1 položek celkem

Cena

399400
1399400

Značky

Položek k zobrazení: 1
zázvor
399 Kč
Kód: 5133

Co dokáže hustý zázvorový sirup, o tom se přesvědčily již miliony lidí, kteří se věnují zdravému životnímu stylu. Zázvor je oblíbeným léčebným prostředkem v Tradiční čínské medicíně, je to silné zahřívající koření, jež z těla vytáhne únavu, posílí zažívání, a zároveň je zázvorový sirup na imunitu skvělý prostředek proti nachlazení a virovým infekcím. Zázvorový sirup na kašel znali již naši předkové a v Asii se na odkašlávání využívá po staletí.

Zázvorový sirup za studena je oblíbený pro tvorbu osvěžujících limonád, a to hlavně v době, kdy potřebujeme trávit těžká jídla. Zdravý zázvorový sirup se ovšem hodí i do čaje, na ochucení sladkých dezertů a pudinků a někteří lidé jej doporučují s teplou vodou na kloktání a výplachy nemocných dásní a při problémech s paradontózou.

Sirup ze zázvoru je zkrátka víceúčelový pomocník a hlavně přírodní, bez konzervačních látek. Zázvorový sirup účinky vyvolává krátce po konzumaci, jde o velmi silný prostředek, a proto s ním také nakládejte dle doporučení výrobce v přiměřeném dávkování.