Digitální časovač contare

Kód: 5871
269 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nastavitelné na minuty a sekundy (až 99 min. a 59 sec.). Lze připevnit na jakýkoli kovový povrch díky magnetu na zadní straně nebo podepřít na třmenu.

vč. 1 AAA baterie
D 6,5 cm, Š 1,9 cm, V 7,2 cm
vysoce kvalitní nerezová ocel / plast
S tímto praktickým digitálním časovačem musí být každé jídlo úspěšné. Nastavitelné na minuty a sekundy (až 99 min. a 59 sec.). Lze připevnit na jakýkoli kovový povrch díky magnetu na zadní straně nebo podepřít na třmenu. Nerezová ocel / plast.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kreativní vaření se značkou Gefu

Není nad to mít v kuchyni odpovídající kuchyňské náčiní, které poskytuje jistý komfort při práci. To je poté i vaření zábavné. Značka Gefu přináší tak svým uživatelům skutečný komfort, inovativní produkty, vysokou kvalitu a rovněž spolehlivost do všech oblastí, které vás jen napadnou. Můžete grilovat, smažit, řezat, krájet, lisovat nebo si uvařit chutný čaj či lahodnou kávu. Gefu vás totiž nezklame v žádné oblasti.

05-gefu_content02_392x427px-t

 

Design, který si zamilujete

Správné kuchyňské náčiní je totiž základem dobře vybavené kuchyně, ve které se každý cítí dobře. Zvláště pokud se jedná o bezproblémové fungování a jako bonus je i příjemný design. To všechno značka nabízí v prvotřídní kvalitě a nemluvě o tom, že se neustále rozšiřuje o nové komponenty. Také za zmínku stojí to, že kuchyňské nástroje Gefu si nesou nejedno národní a mezinárodní vyznamenání. O kvalitě a spokojenosti uživatelů svědčí i skutečnost, že kolekce Gefu nabízí více než 500 druhů kuchyňských nástrojů a ty jsou již známé v 55 zemích. Nyní široký sortiment můžete vyzkoušet i vy.