Solné lampy na svíčku

Nejprodávanější

lam 2
 
199 Kč
lam1
 
139 Kč
2 položek celkem
lam 2
199 Kč

Čajové svíčky pro solné lampy můžete koupit zde:

Kód: 5118
lam1
139 Kč

Čajové svíčky pro solné lampy můžete koupit zde:

Kód: 5119

Byli jste se někdy podívat v solné jeskyni? V takovém prostředí se lidé mohou lépe nabíjet energií, uvolnit se a relaxovat a při vhodných příležitostech diskutovat a plánovat různé společné akce. V solné jeskyni lze zorganizovat svatbu, stejně jako cyklistický výlet na Šumavu.

Nevýhodou solných jeskyní je ovšem prostředí, které navštěvují cizí lidé, a tak tu nemáte k dispozici potřebné soukromí. Jistou možností je pořídit si domů solnou lampu, anebo několik lamp a vytvořit si podobné zázemí alespoň v menším měřítku. A proč zrovna solná lampa na čajovou svíčku, nestačil by docela obyčejný svícen?

Minerály v ovzduší – proces hoření respektive zahřívání solného krystalu uvolňuje do ovzduší ionty minerálů a stopových prvků, které vdechováním vstupují do krevního oběhu a příznivě ovlivňují překyselení organismu. Je to tedy jedna z možností, jak si vylepšit vlastní životní styl.

Záporná ionizace – v souvislosti s uvolňováním minerálů bychom měli zmínit rozdíl mezi kladnými a zápornými ionty v ovzduší. Ty kladné způsobují oxidaci tělesných buněk, což je rozkladný a destruktivní proces, který se objevuje například ve městech v blízkosti frekventovaných silnic, v nákupních centrech, kde pracuje klimatizace, v kancelářích, v blízkosti počítačů a kopírek a dalších zařízení, které jsou zdrojem elektrosmogu. Záporné ionty jsou naopak prospěšné a vyskytují se hlavně v blízkosti vodních zdrojů (přehrad, jezer, moří, řek a rybníků) a také v lesích, na loukách, a mimo jiné i v solných jeskyních či v blízkosti rozpálených solných lamp.

Solné lampy na svíčku jsou také vhodným dárkem pro mnoho příležitostí, kterým nikoho neurazíte, protože bývají velmi dekorativní. Barevné odstíny oranžové, žluté, až do růžova uklidňují psychiku zejména při pohledu na hořící lampu, a zároveň tento proces vytváří velmi intimní prostředí pro meditaci nebo pro milování. Solnou lampu na svíčku si můžete postavit i na psací stůl do kanceláře s jistotou, že nedojde k požáru, protože hořící svíčka je bezpečně uzavřena v otvoru uvnitř solného krystalu.