Přírodní vonná svíčka sójová - aromka - pivní láhev v krabičce, 150 ml - šalvěj

Kód: 7957
250 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

CHARAKTERISTIKA VŮNĚ:

ŠALVĚJ - je silně aromatická, nahořklá, léčivá bylinka. Charakteristickým rysem je zemitá vůně s lehkým citrusovým nádechem. 

 

DOPORUČENÍ:

Nikdy nenechávejte svíčky bez vaší přítomností. Pro delší dobu hoření – vždy před zapálením – zastřihněte knot na délku do 1 cm. Může se stát, že se na něm vytvoří černá bambulka. V takovém případě plamen raději sfoukněte, knot opět zastřihněte a poté můžete pokračovat v opětovném pálení svíčky.

Nenechávejte svíčku zcela vyhořet. Pokud má svíčka už jen 1 – 2 cm, plamen sfoukněte. Předejdete tím možnému poškození skleničky nebo podtácku.

Doporučujeme pálit svíčku nejdéle 5 hodit v kuse. Aby se vám podařilo svíčku vypálit co nevíce rovnoměrně do všech stran, nechte vosk rozpustit až k okraji. Svíčka se roztaví do tekutého stavu a vytvoří „jezírko“. Tím je i vůně intenzivnější.

 

Kategorie: Přírodní svíčky ze sójového vosku s příběhem
Barva vosku: Bílá
Typ příběhu: Příběh v pivní láhvi
Vůně: Šalvěj
Typ vosku: Sójový vosk
Obsah náplně: 150 ml
Průměr: 8,5 cm
Výška: 6,8 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Aromka je český výrobce svíček z přírodního vosku. Jeho úspěch na trhu je založen na ručně odlévaných vonných svíčkách, které nemají nic společného s klasickým parafínem, petrolejem a dalšími ropnými deriváty. K výrobě se používá pouze palmový, řepkový nebo sojový vosk, což má pro zákazníka dvě zásadní výhody:

Za prvé je přímý kontakt s přírodním rostlinným voskem zcela neškodný, a to jak za studena, tak i za tepla. Za druhé je netoxický i proces hoření těchto vosků a lze je využít prakticky kdekoli - v domácnosti, v prodejně, v kanceláři, v meditačním centru, při cvičení jógy či kalanetiky, v posilovnách, v učebnách a školicích, výrobních či skladových prostorách atp.

Firma Aromka působí na trhu již od roku 1989 a zakládá si na osobním přístupu zaměstnanců vůči svým zákazníkům, kteří se snaží každé vonné svíčce vtisknout její jedinečnost. Výrobky jsou odlévány a baleny s láskou a obrovským citem.