Limonády z Kopanic

Nejprodávanější

6 položek celkem
kbez
40 Kč
Kód: 2543
klev Kód: 2540
kmateř Kód: 2537
kmat Kód: 2534
kmedu Kód: 2546
kpamp Kód: 2531

Léčivé byliny lze využít mnoha rozmanitými způsoby. Jeden z těch méně známých, ale chutných a efektivních, jsou sirupy a limonády. Domácí mátová limonáda a domácí meduňková limonáda patří k nejoblíbenějším. Meduňka je skvělý prostředek pro zklidnění organismu a máta zas příjemně chladí, zvláště v létě.

Své místo tu má i domácí levandulová limonáda, v těle působí jako prostředek proti zánětům, zabírá při virózách, nachlazení, dodává energii při stresu a mírní deprese. Pomáhá s překyselením a ocení ji každý, kdo trpí na afty a záněty dásní.

Všechny domácí limonády, stejně tak i limonáda z bezových květů, mají jedno společné – doplňují pitný režim a zároveň podporují imunitní systém a léčebné procesy. Levandulová limonáda bez cukru a bez konzervantů je navíc velmi chutná a vhodná i pro děti, co mají problém zajistit ve škole pitný režim něčím zdravým. A ruku na srdce – limonády slazené cukrem z automatu to asi nebudou.

Pro děti a pracovně vytížené osoby je skvělou volbou bezová limonáda za studena, černý bez je totiž známou léčivkou s velkým obsahem vitamínů C a A. Domácí bezová limonáda skvěle doplní energii a tekutiny i v dopravních prostředcích při cestě do zaměstnání i do školy.