Banánový prášek BIO

Nejprodávanější

Banánový prášek BIO 200g
 
139 Kč
1 položek celkem
Banánový prášek BIO 200g
139 Kč
Kód: 318

Také milujete skvělou chuť zralých banánů?

Pokud i vy toužíte ochutit vámi připravovaná jídla a nápoje intenzivní, a přitom zcela přírodní banánovou chutí, pak je pro vás tou pravou volbou banánový prášek!

Banánový prášek se vyrábí ze zralých banánů pocházejících z Peru. Tyto banány se ručně loupou, suší, a posléze zpracovávají na prášek. To vše maximálně citlivě a šetrně tak, aby v nich v nejvyšší možné míře zůstaly zachovány veškeré živiny a jiné výživově hodnotné látky.

Zpracované banány se nechávají přirozeně dozrát na stromě. Právě to jim zajištuje intenzivní chuť a vůni a plnou sladkost. Možná budete překvapeni, že banánový prášek dodá vašim jídlům intenzivnější banánovou chuť, než při použití běžných banánů.

Banány obsahují celou řadu prospěšných látek, které v nich díky přírodnímu způsobu pěstování zůstávají zachovány. Jsou zdrojem vlákniny, minerálů (hořčík, draslík, vápník, železo, fosfor), řady vitamínů (C, A, B6, E), mají vysoký obsah proteinů, a také jiných hodnotných látek. Navíc obsahují i vysoký podíl lehce stravitelných cukrů – plně vyzrálé banány tak mají velmi sladkou chuť.

Banánový prášek můžete v kuchyni využít na tisíc způsobů: skvěle se hodí do nápojů a jídel, kterým chcete dodat výraznou banánovou chuť. Třeba do jogurtů, kaší, smoothies, koktejlů, moučníků a mnoha dalších pokrmů. I malé množství prášku dodá jídlu to správné aroma.

Prášek můžete využít nejen k ochucování, ale také jako výborné přírodní sladidlo.

Je přirozeně bezlepkový a díky šetrnému zpracování ideální jako součást raw stravy.

Navíc se nemusíte obávat škodlivých pesticidů, herbicidů ani GMO - tento výrobek pochází z ekologického zemědělství, ve kterém se tyto látky nesmějí používat.

A díky praktické podobě budete mít banánový prášek vždy po ruce, aniž byste se museli trápit jeho uskladněním.

Uvidíte, že jeho lahodná chuť i vůně okouzlí nejen vás, ale také všechny vaše hosty!