Přírodní vonný vosk do aromalampy sójový - aromka - vánoční punč - 35g

Kód: 6387
74 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

CHARAKTERISTIKA VŮNĚ:

Vůně VÁNOČNÍHO PUNČE dokáže navodit tu nejlepší vánoční atmosféru a zahřeje v zimních dnech. Její intenzivní složení skořice, hřebíčku a pomerančů vytváří krásnou hřejivou vůní, která vám vnesete kouzlo vánoc přímo do Vaších domovů..

 

Originální vosky do aromalamp

Kvalitní vonný vosk je vhodný k provonění interiéru.

Rozpusťte vosk v aromalampě pomocí čajové svíčky. Nepřidávejte vodu. Když svíčka v aromalampě zhasne, vosk ztuhne a můžete ho znovu použít.

TIP pro vás: můžete si vytvořit svoji vlastní, originální vůní – stačí nalámat malé kousíčky různých vosků do aromalampy a pak jen čekat, jak to asi bude vonět.

Kategorie: Vosk do aromalampy z přírodního sójového vosku
Barva vosku: Bílá
Vůně: Vánoční punč
Hmotnost: 35g
Typ vosku: Sójový vosk

 

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Aromka je český výrobce svíček z přírodního vosku. Jeho úspěch na trhu je založen na ručně odlévaných vonných svíčkách, které nemají nic společného s klasickým parafínem, petrolejem a dalšími ropnými deriváty. K výrobě se používá pouze palmový, řepkový nebo sojový vosk, což má pro zákazníka dvě zásadní výhody:

Za prvé je přímý kontakt s přírodním rostlinným voskem zcela neškodný, a to jak za studena, tak i za tepla. Za druhé je netoxický i proces hoření těchto vosků a lze je využít prakticky kdekoli - v domácnosti, v prodejně, v kanceláři, v meditačním centru, při cvičení jógy či kalanetiky, v posilovnách, v učebnách a školicích, výrobních či skladových prostorách atp.

Firma Aromka působí na trhu již od roku 1989 a zakládá si na osobním přístupu zaměstnanců vůči svým zákazníkům, kteří se snaží každé vonné svíčce vtisknout její jedinečnost. Výrobky jsou odlévány a baleny s láskou a obrovským citem.