Tanay Ceylon černý čaj 500g

Kód: 8194
180 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ceylonský čaj TANAY roste pouze ve vysokých nadmořských výškách Srí Lanky a je sbírán ručně, Je považován za jeden z nejkvalitnějších čajů s jedinečnou barvou, vůní a chutí

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pod značkou Tanay naleznete v obchodech kvalitní černé a zelené originální, případně aromatizované čaje. Mohou být jednodruhové i vícedruhové ve formě čajových směsí. V nabídce čajů jsou například Tanay Ceylon původem ze Srí Lanky, Tanay Gunpowder, což je odrůda čínského čaje, anebo čajová směs ze Srí Lanky Tanay Sohbet Earl Grey.

Čaje značky Tanay patří k nejkvalitnějším černým a zeleným čajům na světě. Kupříkladu Ceylonský čaj Tanay se pěstuje a sklízí výhradně na Srí Lance, v prostředí, kde se čajovníkům mimořádně daří, což je za optimální teploty a vlhkosti vzduchu v tamní oblasti pouze ve vyšší nadmořské výšce. Čajovým lístkům také napomáhá ruční sběr a citlivé sušení či proces fermentace.

 Čaje Tanay jsou vhodné pro každodenní popíjení, ale zejména pro slavnostní příležitosti a mimořádné události, například oslavy narozenin, promoce, maturitní večírky či svatby. Je to skutečná delikatesa pro milovníky čajových odvarů.