Eternity Espresso - káva zrnková 500g

Kód: 3176
284 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Káva Eternity Espresso je bez známek kyselosti, zato s pěknou šťavnatostí. Svou jemnou sladkostí, pudinkovou vláčností připomíná tato káva sametovou holandskou čokoládu a lískový oříšek.

To, čeho si určitě všimnete jako první, je její pěkná vrstva pěny.

Všechna zrna jsou pražena zvlášť a poté míchaná. To proto, že každé zrno je praženo do jiného stupně pro dosažení požadované chuti a větší komplexnosti.

  100% arabica

Acidita: Minimální
Intenzita chuti: 9
 
Vhodné pro

Turek

Espresso

Moka

Automat

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Eternity Café je česká, respektive severomoravská společnost z Albrechtic u Českého Těšína, která se věnuje pražení vybraných druhů kávových zrn. Svou živnost již provozuje déle, než osmnáct let a za svou dobu působení na trhu dokáže nabídnout opravdu špičkově upraženou vynikající zrnkovou kávu, například Brazil Cerrado Dulce či Eternity Espressso, anebo Brazil Yellow Bourbon Natural.

Jestliže patříte k milovníkům výtečné kávy z nejlepších kávových plantáží světa, můžete svým blízkým při posezení nad šálkem kávy navrhnout zhlédnout legendární film „Kulový blesk“, v jehož úvodu nabízí Mistr Bílek celému společenství stěhovacího martyria „Dobrou brazilskou kávu“. Ačkoli ji ve filmu všichni nakonec odmítli, protože nejsou na kávovém dýchánku, vy si ten dýchánek můžete skutečně užít, protože albrechtická pražírna se věnuje své práci s láskou, a každé várce zpracované kávy věnuje maximální pozornost.