Divoká Maceška - korkový květináč

Kód: 6936
622 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pěstujte si čerstvé bylinky, jedlé květiny nebo ovoce na kuchyňském parapetu po celý rok. Vše, co potřebujete k pěstování divoké macešky nebo violy tricolor, je za předpokladu, že přidáte pouze vodu.

Obsah
Náš Grow Cork se skládá z nepropustného korkového květináče, balíčku organických semen, zeminy, hlíny a návodu k úspěšnému pěstování.

Naše taška je opakovaně použitelná a tato sada obsahuje semena k několikanásobnému růstu

Hmotnost: 450 gr
Rozměr: 12 x 10,5 cm
Materiály: Korek
Trvanlivost: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Life in a bag je portugalská společnost, která se zabývá výrobou a prodejem sazenic rostlin v designově zajímavých nádobách. Zákazník obdrží plechovku, sklenici nebo korkový truhlík, s jejichž zajímavým vzhledem si pohráli průmysloví a bytoví designéři. Cílem tohoto snažení je nabídnout lidem v jednom produktu hned několik vlastností – podpořit smysl pro krásu a estetiku a zároveň umožnit nové rostlině vyrůst ze semínek. Kombinace lidské tvorby s přirozeným rostlinným životním cyklem v sobě spojuje i smysl života – radost z krásy a vlastní tvorby, kterou sdílíme s ostatními živými bytostmi.

S Life s Bag si doma nebo v kanceláři můžete vypěstovat například bazalku, koriandr, mátu, jahody, slunečnici nebo macešku a mít doma kousek přírody okrasných či užitkových rostlin. Life a bag se hodí i jako dárek k narozeninám a ocení je i děti, které se tímto způsobem mohou začít seznamovat s pěstováním rostlin ze semínek.