Care Bubbles Vegan Kolagen grapefruit, ibišek 250 ml

Kód: 003CB01
50 Kč

Detailní informace

Detailní popis produktu

Care Bubbles Vegan Kolagen s příchutí grapefruitu a ibišku (250 ml), obsahuje unikátní veganský kolagen. Pitný režim je základ a díky Care Bubbles nejen doplňujete tekutiny, ale zároveň tělu dodáte kvalitní potravinové doplňky v tekuté podobě. Už žádné polykání prášků a tobolek! Když berete péči vážně a prevence pro vás není cizí slovo.

Pro zdravé kosti a klouby, střeva a trávení, kardiovaskulární systém, pro zvýšenou kvalitu kůže a tkání. Podporuje produkci přirozeného kolagenu. Obsahuje proteiny, antioxidanty, 74 mořských minerálů, vitamíny a koenzym Q10. 

 
Care Bubbles obsahuje jedinečnou a první vědecky podloženou plně veganskou kolagenovou formuli. Veganský kolagen je přesnou kopií kolagenu v lidském těle a jeho účinek je výrazně vyšší díky lepší vstřebatelnosti. Ocení ji ženy, které chtějí stárnout zdravě a pro své tělo udělat maximum. 
Aquamin neboli bioaktivní komplex 74 mořských minerálů obsahuje vápník a hořčík, které jsou vysoce využitelné.
Koenzym Q10 je silný antioxidant, který chrání tělo a mozkové buňky před oxidačním stresem a podporuje zdravý proces stárnutí.
Vitamín C podporuje posilování imunity a přirozené produkce kolagenu.
Směs vitamínů B3, B5, B6, B9, B12 má multispektrální podpůrné výhody.
 

Care Lab Diva's nenabízí další z mnoha drinků, které slibují zázraky na počkání. Jde o promyšlený koncept péče, kterou by si každá aktivní žena dbající na zdravý životní styl měla dopřát na denní bázi. 

12 let zkušeností, vzdělávání se a spolupráce s předními odborníky v oblasti lidské výživy v kombinaci s inovativním přístupem vedlo k nové koncepci, která reaguje na vývoj trhu. Výsledkem je exkluzivní portfolio nápojů, v nichž každá složka má svůj vlastní účel podporovaný klinickými nebo vědeckými studiemi. Nejenže přinášejí ženám komplexní funkční výhody, ale navíc skvěle chutnají. 

Duševní zdraví, energie, imunita či stav pleti? To patří mezi oblasti, které ženy ve světě Care Lab Diva's řeší a o které se aktivně starají. Chtějí svému tělu i mysli dopřát to nejlepší. Proto vznikl unikátní koncept inovativní péče respektující hodnoty našich zákazníků, kteří chtějí začlenit prvotřídní péči do své každodenní rutiny. 

Portfolio Care Lab zahrnuje 3 vzájemně se podporujících produktové řady řad, které fungují jako ozdravná kúra (Care Water, Care Bubbles a Care Shot. Co je spojuje: 

  • Přírodní ingredience
  • Klinicky nebo vědecky ověřené ingredience
  • Bez sladidel
  • Bez konzervačních látek
 
 
 

Obsahuje přidané vitamíny, směs aminokyselin, minerálů a Koenzym Q10. Obsahuje přírodní cukry.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: