Přírodní BIO čističe

Nejprodávanější

2 položek celkem
GCA 500
199 Kč

ISOKOR Green Cleaner Antibacterial s rozprašovačem k přímému použití. Mimořádně účinná čisticí a odmašťovací schopnost. Ekologický, zdraví neškodný. 100% bio, 100% eko, 100%...

Kód: 2222
GCA 250
499 Kč

ISOKOR Green Cleaner Antibacterial - koncentrát. Pro přípravu až 25 L univerzálního čisticího prostředku. Mimořádně účinná čisticí a odmašťovací schopnost. Ekologický, zdraví...

Kód: 2225

Epidemie koronaviru vtrhla do našeho života velice rychle a spolu s ní i zájem o dezinfekční prostředky. Není nutné sice šířit v populaci zbytečnou paniku, ale lidé, kteří patří do rizikových skupin, anebo i relativně zdraví jedinci, co musí odolávat stresu, a vykonávají náročné profese, by neměli situaci podceňovat a měli by jít především cestou prevence.

Znamená to dodržovat správnou životosprávu, dostatek odpočinku a relaxace, a v rozumné míře desinfikovat vše, co přijde do styku s předměty a lidmi v potenciálně rizikovém prostředí.

Pro dezinfekci rukou a předmětů lze využít BIO dezinfekci, kterou vyrábí tuzemská firma výhradně na přírodní bázi. Přírodní dezinfekce na ruce je šetrný prostředek pro životní prostředí i lidský organismus a zároveň účinný vůči všem kmenům bakterií i virů a zároveň likvidační i pro zárodky plísní. Spolehlivě zahubí nejen virus Covid-19, ale kupříkladu i bakterie tuberkulózy. Všechny tyto výrobky jsou certifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.