Přírodní BIO čističe

Nejprodávanější

2 položek celkem
GCA 250
499 Kč

ISOKOR Green Cleaner Antibacterial - koncentrát. Pro přípravu až 25 L univerzálního čisticího prostředku. Mimořádně účinná čisticí a odmašťovací schopnost. Ekologický, zdraví...

Kód: 2225
GCA 500
199 Kč

ISOKOR Green Cleaner Antibacterial s rozprašovačem k přímému použití. Mimořádně účinná čisticí a odmašťovací schopnost. Ekologický, zdraví neškodný. 100% bio, 100% eko, 100%...

Kód: 2222

Epidemie koronaviru vtrhla do našeho života velice rychle a spolu s ní i zájem o dezinfekční prostředky. Není nutné sice šířit v populaci zbytečnou paniku, ale lidé, kteří patří do rizikových skupin, anebo i relativně zdraví jedinci, co musí odolávat stresu, a vykonávají náročné profese, by neměli situaci podceňovat a měli by jít především cestou prevence.

Znamená to dodržovat správnou životosprávu, dostatek odpočinku a relaxace, a v rozumné míře desinfikovat vše, co přijde do styku s předměty a lidmi v potenciálně rizikovém prostředí.

Pro dezinfekci rukou a předmětů lze využít BIO dezinfekci, kterou vyrábí tuzemská firma výhradně na přírodní bázi. Přírodní dezinfekce na ruce je šetrný prostředek pro životní prostředí i lidský organismus a zároveň účinný vůči všem kmenům bakterií i virů a zároveň likvidační i pro zárodky plísní. Spolehlivě zahubí nejen virus Covid-19, ale kupříkladu i bakterie tuberkulózy. Všechny tyto výrobky jsou certifikovány Ministerstvem zdravotnictví ČR.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení