Msm prášek 250g

Kód: 7319
129 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

MSM je zkratka pro organickou sloučeninu síry.

MSM je bílý krystalický prášek bez zápachu, slouží jako organický zdroj síry. V přírodě vzniká ze síry, kterou produkují některé bakterie a mořské řasy. Následnými chemickými procesy a účinkem UV záření vzniká sloučenina methylsulfonylmethan neboli MSM. 

Ocení jej zejména sportovci a fyzicky pracující osoby.

Vhodný pro vegetariány i vegany. Doplněk stravy.

Složení: 100% MSM prášek (Methylsulfonylmethan).

Doporučené dávkování: 1/2 čajové lžičky (0,5-1 g) 2x denně, nejlépe ráno a večer. Odměřené množství rozmíchejte ve 200 ml vody, džusu nebo smoothie. Ihned konzumejte. MSM prášek 250g balení obsahuje 125 denních dávek. MSM prášek můžete konzumovat s vitamínem C.

Distributor: Aspen team s.r.o., Akátová 1175/3, 182 00 Praha, Česká republika. Skladujte v suchu, chraňte před přímým slunečním zářením. Varování: nepřekračujte doporučenou denní dávku. Upozornění: úkládejte mimo dosah dětí. Neslouží jako náhrada pestré a vyvážené stravy. Není určené pro děti do 3 let, těhotné a kojící ženy. Neobsahuje žádná aditiva, barviva nebo dochucovadla. Upozornění: Pokud užíváte jakékoliv léky, je třeba dodržet rozestup 2 hodin mezi užívání farmak a MSM. Původ MSM: Čína

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zdravá výživa hýbe světem a lidé dnes mají obecně větší zájem pečovat o své vlastní zdraví, než tomu bylo krátce po sametové revoluci. Zdravé výživě se věnuje také řada nadšenců, kteří nabízí výživové doplňky a zdraví prospěšné potraviny. Jedním z nich je i společnost Zdravý Den.

V nabídce stálého sortimentu naleznete kromě zelených potravin a superpotravin i kokosové produkty (olej, máslo, mléko, vodu, strouhaný kokos), přirozená rostlinná sladidla, zdravé snídaně a proteinové směsi, ájurvédské produkty, kakao a čokoládu, ořechy a semínka a potřeby ke klíčení.

Věnujte pozornost hořčíku a vitamínu C – v nabídce neschází ani vitamínové doplňky, které jsou v současné době nejžádanější a také nejdůležitější. Vitamín C potřebujeme pro posílení imunity, zvláště v souvislosti s infekčními chorobami, kdy je organismus oslabený pod vlivem stresu. A hořčík (magnézium) bychom měli doplňovat pravidelně vzhledem k jeho sníženému obsahu v potravinách v důsledku nešetrného pěstování a zpracování většiny potravin.