Jezužbox betlém - 360g

Kód: 6342
549 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Už víme, jak si zkrátit čekání na Ježíška a zároveň vyřešit vánoční výzdobu. HoHoHó speciální JezUžBox je TADY‼️ Představujeme ti originální LifeLike BETLÉM, který tě provede od začátku prosince až do svátečních dnů.

Konkrétně se o to postará dvanáct apoštolů  v našem případě skleniček s různými ořechovými krémy - konkrétně se bude set skládat ze tří vánočních limitek Vanilkový rohlíček, Perníček, Vaječňáček a devíti ultra limitek, které v naší nabídce ještě nikdo nikdy neochutnal - takže nebudeš mít ani jednou stejný zážitek.  

A i když si pochutnáš na všech skleničkách, neboj se - radost nekončí! Součástí jsou originální ozdoby, které si můžeš pověsit na stromeček nebo jimi vyzdobit vánoční věnec. Tenhle BETLÉM tě nikdy nepřestane bavit!

DEGUSTAČNÍ BALENÍ OŘECHOVÝCH KRÉMŮ 12x30g (celková hmotnost 360g)

Sada obsahuje: Vanilla Rolls (ořechový krém s vanilkou) 30g, Gingerbread (ořechový krém s perníkovým kořením) 30g, Wallnuts&Rum (vlašský krém s příchutí rumu) 30g, Eggnog (ořechový krém s příchutí vaječného likéru) 30g, Almond Coconut (ořechový krém s kokosem) 30g, Peanut Caramel (arašídový krékm s karamelovou čokoládou) 30g, Coffee (ořechový krém s kávou) 30g, Almond Caramel (mandlový krém s karamelovou čokoládou) 30g, Peanut sea salt (arašídový krém s mořskou solí) 30g, Choco biscuit (ořechový krém se sušenkou) 30g, Coconut meringue (kokosový krém s bílou čokoládou) 30g, Peanut Cinnamon (arašídový krém se skořicí) 30g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Když se řekne lískooříškový krém s čokoládou, většina z vás si dokáže představit, co je to za pochoutku. Podobné emoce v nás vyvolávají veškeré krémy, vyrobené z přírodních ingrediencí, jimiž jsou pražené arašídy, karamel, kešu oříšky, proteinové oříškové tyčinky či mandlová másla s kokosem a čokoládou.

To vše si můžete dopřát ve formě výrobků od společnosti Lifelike. V sortimentu naleznete čisté oříškové krémy se stoprocentním složením původní suroviny, anebo krémy smíchané s čokoládou, mléčnou syrovátkou, ovocným sladidlem (erythritolem) a s kokosem.

Všechny výrobky si zakládají na přirozeném přírodním složení bez obsahu přidaného cukru, konzervačních látek a dalších syntetických aditiv. Poskytnou vám velice chutnou a hlavně výživnou, zdravou a energeticky vydatnou pochoutku, kterou využijete na cestách i doma při posezení v měkkém křesle.

Oříškové krémy a tyčinky mají nízký glykemický index díky vysokému obsahu zdravého tuku a jsou vhodné i pro diabetiky.