Tibi krystaly (vodní kefír)

Kód: 4099
249 Kč
Skladem

Vše potřebné najdete v tibi kitu

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vodní kefír Tibi obsahuje cenné látky

Pokud čekáte ve výsledné fázi tekutinu podobnou klasickému mléčnému kefíru, tak na to můžete zapomenout. Tento elixír zdraví je trochu jiný a dokonce si ho můžete vypěstovat sami doma. Přesně tak, vypěstovat. Krystaly nepotřebují mnoho péče, jen je zapotřebí odstátá nebo převařená voda a cukr. Společně vytvoří podmínky pro kvašení a během 2-3 dnů bude nápoj hotový. Proces se může opakovat stále dokola, a pokud se budete o krystalky dobře starat, tak vám budou přibývat.

Probíhají zde dvě fermentace. Při první Vám kultura nic moc nevytvoří :) Až při druhé kdy ochutíte nálev a uzavřete jej do tlakové láhve, dojde ke změně chutí a extrémní perlivosti nápoje.

Pokud hledáte Tibi krystaly, houba, vodní kefír, crystals tibi tak to je přesně ono :-)

Přínosné benefity

 ♻ Neomezený počet opakování a kultura se množí ♻

Vodní kefír Tibi je nápoj, který obsahuje nejen cenné látky, které podporují imunitu, ale umí toho daleko více. Je například skvělý na problémy se žaludkem. V podstatě tělu dodá řadu vitamínů a zdraví prospěšných látek.

Nápoj si připravíte podle jednoduchého návodu, a pokud vytvoříte krystalům vhodné podmínky, budete mít vždy dostatek vodního kefíru po ruce. Můžete mu dát podobu podle své vlastní chuti a tím si vytvořit jedinečné zdravé limonády či smoothie.

Obsahuje 100g kultury.

Země původu: Česká republika

5
8x
4
0x
3
0x
2
0x
1
2x
Nevyplňujte toto pole:
1
MD Avatar autora | 2.4.2024
Negativní zkušenost :(. Krystaly jsem používala dle návodu, a přestože je zkouším "oživit" už čtvrtým pokusem/nálevem, ani jednou nejevily jakékoliv známky života, nezaznamenala jsem ani jednu bublinku ve sklenici. Za mě velké zklamání a bohužel poměrně drahá sranda vzhledem k nulovému výsledku.
1
VK Avatar autora | 28.3.2024
Je mi líto, ale zkušenost mám velmi negativní. S krystaly jsem zacházela přesně podle návodu, druhý den se objevilo na stěně pár bublinek a pak se nedělo vůbec nic. Krystaly začaly mizet. Je to škoda, protože jsem ten nápoj ochutnala od kolegyně a velmi mi zachutnal.
5
KJ Avatar autora | 16.3.2024
Maximálna spokojnosť ako s obchodom, tak aj s TIBI. Robia to čo majú, krásne rastú. Už som sa aj podelila so susedou.
5
DF Avatar autora | 27.10.2023
kryštály TIBI prišli v poriadku, skvele zabalené a fungujú úžasne :) maximálna spokojnosť

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

To nejcennější, co každý z nás vlastní, je pevné zdraví. Jestliže nám schází, nic nás nedokáže rozveselit tak, jako uzdravení. Abychom si zdraví uchovali i do vysokého věku, je ovšem zapotřebí mu věnovat náležitou pozornost. To už zjistili mnozí z nás, kteří nakupují potraviny převážně ve specializovaných obchodech (e-shopech) se zdravou výživou.

Pod tímto pojmem lze shrnout velmi široký rozsah zboží – luštěniny, ořechy a semínka, celozrnné obiloviny a těstoviny, sušené ovoce, kompoty, džemy, mouky, másla a krémy, müsli, sirupy, soli, proteiny, superpotraviny, vitamínové doplňky, přírodní sladidla, mořské řasy, koření, limonády, a dokonce i přírodní čisticí prostředky.

Velmi bohatý sortiment produktů zdravé výživy, který se neustále rozrůstá, poskytuje i obchod Naklíčeno. Snaží se většinu zboží nabízet v BIO kvalitě, plodiny pěstované šetrným a přirozeným způsobem, a nabídnout vám to, co neobjevíte v běžném supermarketu.