Karafa My Homemade Lemonade 0,5l

Kód: 7510
50 Kč
skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Jednoduchý design, pevné sklo a výborná stabilita jsou hlavními devízami karafy. Velmi dobře se hodí jako karafa na vodu nebo v kombinaci s brčkem pro podávání domácích limonád a míchaných nealko drinků. Použití s brčkem je vhodné díky mírně rozšířenému dnu, které brání v snadném převrhnutí láhve. Karafa je vyrobena ze silného skla odolného proti rozbití, které je zárukou dlouhodobé životnosti karafy.

Materiál: běžné sklo

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Vyrobte si domácí limonádu sami z přírodních surovin

Domácí limonáda z přírodního sirupu – sladkou limonádu si můžete koupit v každém obchodě s potravinami, ale bude obsahovat velké množství cukru, aromata a oxid uhličitý. Vaše tělo vám však bude vděčné, připravíte-li si limonádu sami, pouze z přírodních ingrediencí.

Na výběr máte sirupy ve špičkové kvalitě značky My Homemade Lemonade s černým rybízem, grapefruitem, malinou, jahodou s mátou, černým bezem, zázvorem, višní, rakytníkem, citronem a některými dalšími. Všechny přírodní suroviny jsou před zpracováním a lisováním pečlivě tříděny a výrobce dbá na kvalitu výroby a spokojenost zákazníků ve svém vlastním zájmu.

Sirupy My Homemade Lemonade lze využít pro přípravu studeného nápoje s ledem, anebo jej přidávat do ovocných a zmrzlinových pohárů, obilných kaší, či smoothies. Vzhledem k nízkému obsahu konzervačních látek je důležité uchovávat sirupy v chladničce a spotřebovat je do čtyř týdnů od jejich otevření.