Zlatý výběr - 575g - min. trvanlivost do 04/2024

Kód: 9227
199 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pečené müsli čokoládové, Pečené müsli malinové, BIO coconut granola, BIO peanut granola, Pečené ořechy s medem, Pečené ořechy s chilli, lyo jahody, lyo ananas. Složení výrobků naleznete v detailu jednotlivých směsí. Minimální trvanlivost 4 měsíce.

Suché skořápkové plody, arašídy. BEZ LEPKU.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zapékané müsli se stalo v posledních letech velkým hitem. Získalo na oblibě zejména ze dvou důvodů – je zdravé, vyráběné z přírodních surovin bez aromatických a konzervačních činidel a navíc je velmi chutné. Dokáže plně nahradit čokoládu, sušenky a oplatky se ztuženým tukem a bílým cukrem.

Za studena lisovaný olivový olej, kvalitní med z tuzemských zdrojů a bezlepkové ovesné vločky – tyto ingredience tvoří páteř všech rozmanitých druhů zapékaného müsli od malé rodinné firmy Janova pec z Horoměřic u Prahy. Můžete si vybrat müsli se švestkami a mákem, s jahodami, s čokoládou, nebo sáhnout po oříškových a ovocných směsích, směsi s různými rostlinnými semínky či s pohankou. Všechny výrobky podléhají přísné kontrole kvality a jsou vyráběny na základě vlastní, originální receptury.

Pečené müsli jsou skvělou volbou pro zdravou snídani, svačinu, hodí se do batohu dětem do školy, k svačině do zaměstnání, nebo při cestování na výletě do přírody, a na dovolené.