Shud Shilajit, mumio 90 tablet, 37,8g

Kód: 9000
340 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Shud Shilajit tablety Zdravý den ® je nejčistší forma himalájského Shilajitu. Vyvíjí se stovky let a je extrémně vzácným zdrojem, který od pradávna používají ájurvédští lékaři. 

Shilajit napomáhá omlazení, duševní rovnováze a menstruačnímu komfortu. Přispívá k normální funkci imunitního a reprodukčního systému, napomáhá funkci močové soustavy a kontrole tělesné hmotnosti. Přispívá normálnímu stavu kostí a kloubů. Napomáhá metabolismu sacharidů a lipidů. 

Shilajit tableta obsahuje 4,76 % Amalaki, které podporuje imunitní systém, normální funkce trávení a obsahuje vitamín C. Neobsahuje lepek. Vhodné pro vegetariány i vegany.

CZ-BIO-002 Doplněk stravy.

Složení: Asphaltum (Shudh Shilajit) extrakt prášek 95,24 %, Amalaki, Emblika lékařská (Emblica Ifficinalis) prášek 4,76 %. Obsah kyseliny fulvové 64,11 %. 

Doporučené dávkování: 1 tableta 2 x denně. Balení 90 tablet obsahuje 45 denních dávek.

Množství účinné látky v 1 tabletě (420 mg): 400 mg prášku Shudh Shilajitu. Množství účinné látky na denní dávku 0,8 g.

Celková hmotnost: 37,8 g

Distributor: Aspen team s.r.o., Akátová 1175/3, 182 00 Praha, Česká republika. Výrobek se nesmí používat jako náhrada pestré stravy. Skladujte v suchu, chraňte před teplem. Skladujte mimo dosah dětí. Není určeno pro děti do 3 let, těhotné a kojící matky. Nepřekračujte doporučené denní dávkování. Neobsahuje žádná aditiva, barviva nebo dochucovadla.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zdravá výživa hýbe světem a lidé dnes mají obecně větší zájem pečovat o své vlastní zdraví, než tomu bylo krátce po sametové revoluci. Zdravé výživě se věnuje také řada nadšenců, kteří nabízí výživové doplňky a zdraví prospěšné potraviny. Jedním z nich je i společnost Zdravý Den.

V nabídce stálého sortimentu naleznete kromě zelených potravin a superpotravin i kokosové produkty (olej, máslo, mléko, vodu, strouhaný kokos), přirozená rostlinná sladidla, zdravé snídaně a proteinové směsi, ájurvédské produkty, kakao a čokoládu, ořechy a semínka a potřeby ke klíčení.

Věnujte pozornost hořčíku a vitamínu C – v nabídce neschází ani vitamínové doplňky, které jsou v současné době nejžádanější a také nejdůležitější. Vitamín C potřebujeme pro posílení imunity, zvláště v souvislosti s infekčními chorobami, kdy je organismus oslabený pod vlivem stresu. A hořčík (magnézium) bychom měli doplňovat pravidelně vzhledem k jeho sníženému obsahu v potravinách v důsledku nešetrného pěstování a zpracování většiny potravin.