Cedící utěrka PASELO

Kód: 5901
279 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato vysoce kvalitní cedící utěrka odolná proti roztržení je ideální pro lisování šťávy z bobulí a ovoce a pro pasírování tekutin. Je také nepostradatelný pro výrobu sýrů a knedlíků.

lze prát do 95°C
D 32,0 cm, Š 8,0 cm, V 5,3 cm
bavlna
Díky jeho zařízení je možná dokonalá příprava 3 různých stylů těstovin: tagliolini, tagliatelle a lasagne. Protiskluzová základna a přídavná šroubovací svorka zajišťují bezpečnou a hladkou manipulaci.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kreativní vaření se značkou Gefu

Není nad to mít v kuchyni odpovídající kuchyňské náčiní, které poskytuje jistý komfort při práci. To je poté i vaření zábavné. Značka Gefu přináší tak svým uživatelům skutečný komfort, inovativní produkty, vysokou kvalitu a rovněž spolehlivost do všech oblastí, které vás jen napadnou. Můžete grilovat, smažit, řezat, krájet, lisovat nebo si uvařit chutný čaj či lahodnou kávu. Gefu vás totiž nezklame v žádné oblasti.

05-gefu_content02_392x427px-t

 

Design, který si zamilujete

Správné kuchyňské náčiní je totiž základem dobře vybavené kuchyně, ve které se každý cítí dobře. Zvláště pokud se jedná o bezproblémové fungování a jako bonus je i příjemný design. To všechno značka nabízí v prvotřídní kvalitě a nemluvě o tom, že se neustále rozšiřuje o nové komponenty. Také za zmínku stojí to, že kuchyňské nástroje Gefu si nesou nejedno národní a mezinárodní vyznamenání. O kvalitě a spokojenosti uživatelů svědčí i skutečnost, že kolekce Gefu nabízí více než 500 druhů kuchyňských nástrojů a ty jsou již známé v 55 zemích. Nyní široký sortiment můžete vyzkoušet i vy.