Digitální teploměr na pečení tempere

Kód: 5877
619 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Díky rozsahu měření až 250 °C (482 °F) je digitální teploměr na pečení nezbytností v každé kuchyni.

časovač s nastavením budíku na 99h a 59min
vyberte druh masa na základě obrázků
předem uložené vnitřní teploty pro různé druhy masa
přepínání mezi typy zobrazení teploty (°C a °F)
16cm sonda z nerezové oceli a 1m tepelně odolný kabel (až do 250°C / 482°F)
magnet a výklopný stojánek vzadu
Baterie AAA součástí
D 6,5 cm, Š 7,2 cm, V 1,9 cm
vysoce kvalitní nerezová ocel / plast
Digitální teploměr na pečení lze nastavit na teploty až 300 °C (572 °F). Přednastavené teploty jádra pro různé druhy masa dělají z „přesného vaření“ dětskou hru. Disponuje magnetem, který umožňuje snadné nalepení na sporák, a stojánkem, který umožňuje jeho umístění ve vzpřímené poloze kdekoli. Jakmile je dosaženo přednastavené teploty pečeně, zazní alarm – nic se nemůže pokazit! Pečený teploměr má navíc funkci časovače až na 99 hodin a 59 minut.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kreativní vaření se značkou Gefu

Není nad to mít v kuchyni odpovídající kuchyňské náčiní, které poskytuje jistý komfort při práci. To je poté i vaření zábavné. Značka Gefu přináší tak svým uživatelům skutečný komfort, inovativní produkty, vysokou kvalitu a rovněž spolehlivost do všech oblastí, které vás jen napadnou. Můžete grilovat, smažit, řezat, krájet, lisovat nebo si uvařit chutný čaj či lahodnou kávu. Gefu vás totiž nezklame v žádné oblasti.

05-gefu_content02_392x427px-t

 

Design, který si zamilujete

Správné kuchyňské náčiní je totiž základem dobře vybavené kuchyně, ve které se každý cítí dobře. Zvláště pokud se jedná o bezproblémové fungování a jako bonus je i příjemný design. To všechno značka nabízí v prvotřídní kvalitě a nemluvě o tom, že se neustále rozšiřuje o nové komponenty. Také za zmínku stojí to, že kuchyňské nástroje Gefu si nesou nejedno národní a mezinárodní vyznamenání. O kvalitě a spokojenosti uživatelů svědčí i skutečnost, že kolekce Gefu nabízí více než 500 druhů kuchyňských nástrojů a ty jsou již známé v 55 zemích. Nyní široký sortiment můžete vyzkoušet i vy.