Kuchyňská pinzeta soco

Kód: 5868
319 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pinzeta s více aplikacemi – pro otáčení, vyjímání nebo podávání. Dobře vyvážené napětí pro optimální přenos síly. Vlnité konce zaručují bezpečné držení smaženého jídla.

s věšákem
D 30,4 cm, Š 3,3 cm, V 1,1 cm

vysoce kvalitní nerezová ocel
Víceúčelové pinzety: dobré pro otáčení jídla v hrncích a pánvích, vyjímání a podávání u stolu. Vyvážené odpružení pro optimální přenos síly. Hrotové dno pro přesné uchopení.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kreativní vaření se značkou Gefu

Není nad to mít v kuchyni odpovídající kuchyňské náčiní, které poskytuje jistý komfort při práci. To je poté i vaření zábavné. Značka Gefu přináší tak svým uživatelům skutečný komfort, inovativní produkty, vysokou kvalitu a rovněž spolehlivost do všech oblastí, které vás jen napadnou. Můžete grilovat, smažit, řezat, krájet, lisovat nebo si uvařit chutný čaj či lahodnou kávu. Gefu vás totiž nezklame v žádné oblasti.

05-gefu_content02_392x427px-t

 

Design, který si zamilujete

Správné kuchyňské náčiní je totiž základem dobře vybavené kuchyně, ve které se každý cítí dobře. Zvláště pokud se jedná o bezproblémové fungování a jako bonus je i příjemný design. To všechno značka nabízí v prvotřídní kvalitě a nemluvě o tom, že se neustále rozšiřuje o nové komponenty. Také za zmínku stojí to, že kuchyňské nástroje Gefu si nesou nejedno národní a mezinárodní vyznamenání. O kvalitě a spokojenosti uživatelů svědčí i skutečnost, že kolekce Gefu nabízí více než 500 druhů kuchyňských nástrojů a ty jsou již známé v 55 zemích. Nyní široký sortiment můžete vyzkoušet i vy.