Prkénko levoro, střední

Kód: 5886
499 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Elegantní prkénko s povrchem šetrným k čepelím a antimikrobiálním povrchem: hygienicky dokonalý partner do kuchyně!

Řezná plocha šetrná k čepeli
Antimikrobiální účinek
Protiskluzové nožičky
Snadno se čistí
D 31,0 cm, Š 21,5 cm, V 1,1 cm

plastický
Díky protiskluzovým nožičkám ze silikonu se prkénko pevně opírá o pracovní plochu. Povrch šetrný k čepeli má antimikrobiální účinek, takže práci lze provádět hygienicky čisté. Vhodné pro všechny řezací projekty v kuchyni!

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kreativní vaření se značkou Gefu

Není nad to mít v kuchyni odpovídající kuchyňské náčiní, které poskytuje jistý komfort při práci. To je poté i vaření zábavné. Značka Gefu přináší tak svým uživatelům skutečný komfort, inovativní produkty, vysokou kvalitu a rovněž spolehlivost do všech oblastí, které vás jen napadnou. Můžete grilovat, smažit, řezat, krájet, lisovat nebo si uvařit chutný čaj či lahodnou kávu. Gefu vás totiž nezklame v žádné oblasti.

05-gefu_content02_392x427px-t

 

Design, který si zamilujete

Správné kuchyňské náčiní je totiž základem dobře vybavené kuchyně, ve které se každý cítí dobře. Zvláště pokud se jedná o bezproblémové fungování a jako bonus je i příjemný design. To všechno značka nabízí v prvotřídní kvalitě a nemluvě o tom, že se neustále rozšiřuje o nové komponenty. Také za zmínku stojí to, že kuchyňské nástroje Gefu si nesou nejedno národní a mezinárodní vyznamenání. O kvalitě a spokojenosti uživatelů svědčí i skutečnost, že kolekce Gefu nabízí více než 500 druhů kuchyňských nástrojů a ty jsou již známé v 55 zemích. Nyní široký sortiment můžete vyzkoušet i vy.