Škrabka universale

Kód: 5895
419 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Japonská škrabka s vysoce kvalitní ocelovou čepelí na loupání chřestu, ovoce a zeleniny.

Ergonomická rukojeť
Japonská ocelová čepel
D 15,1 cm, Š 6,7 cm, V 3,0 cm
vhodné do myčky
vysoce kvalitní nerezová ocel / plast
Japonský škrabák s držákem z nerezové oceli 18/10 je zařízení, které dokáže krájet i loupat. Speciální ostré čepele vyrobené z japonské čepelové oceli neznají slitování. Přesto se bezpečně a snadno drží v ruce. Extrémně ostrá japonská škrabka se vyznačuje kvalitou produktu německé značky. Dalším znakem je jedinečná ergonomie rukojeti, díky které je práce tak příjemná. Škrabka "Universale": pro loupání chřestu, zeleniny a ovoce.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kreativní vaření se značkou Gefu

Není nad to mít v kuchyni odpovídající kuchyňské náčiní, které poskytuje jistý komfort při práci. To je poté i vaření zábavné. Značka Gefu přináší tak svým uživatelům skutečný komfort, inovativní produkty, vysokou kvalitu a rovněž spolehlivost do všech oblastí, které vás jen napadnou. Můžete grilovat, smažit, řezat, krájet, lisovat nebo si uvařit chutný čaj či lahodnou kávu. Gefu vás totiž nezklame v žádné oblasti.

05-gefu_content02_392x427px-t

 

Design, který si zamilujete

Správné kuchyňské náčiní je totiž základem dobře vybavené kuchyně, ve které se každý cítí dobře. Zvláště pokud se jedná o bezproblémové fungování a jako bonus je i příjemný design. To všechno značka nabízí v prvotřídní kvalitě a nemluvě o tom, že se neustále rozšiřuje o nové komponenty. Také za zmínku stojí to, že kuchyňské nástroje Gefu si nesou nejedno národní a mezinárodní vyznamenání. O kvalitě a spokojenosti uživatelů svědčí i skutečnost, že kolekce Gefu nabízí více než 500 druhů kuchyňských nástrojů a ty jsou již známé v 55 zemích. Nyní široký sortiment můžete vyzkoušet i vy.