Spirálový kráječ spirelli 2.0

Kód: 5859
669 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Lahodná zelenina v chutných nekonečných spirálách julienne: praktický dárek slibující potěšení! Připojitelný držák na zeleninu lze zasunout daleko do kráječe a zajistit tak efektivní využití zeleniny.

připojitelný chránič prstů se 3 nerezovými čepy zajišťuje bezpečné držení od začátku
nekonečné julienne spirály
dvě velikosti spirály: 2 x 3 mm / 0,08 x 0,12 palce a 3,5 x 5 mm / 0,14 x 0,2 palce
Ø 7,0 cm, D 18,0 cm, Š 12,5 cm, V 7,5 cm

vysoce kvalitní nerezová ocel / plast / japonská čepelová ocel
Spirálový kráječ SPIRELLI® 2.0 na principu ořezávátka přemění mrkev, ředkvičky, okurky a další pevnou zeleninu na chutné nekonečné spirálky pouhým pohybem zápěstí – pro použití ve vegetariánských smažených hranolkách, zdravých syrových salátech nebo jako předkrm. obloha pro rychlou konzumaci. Japonské čepele ze speciální oceli vytvářejí spirály dvou různých šířek. Bezpečné použití: Nasazovací chránič prstů se třemi nerezovými čepy nejen zaručuje bezpečné držení od začátku, ale také – protože jej můžete dobře zasunout – zajišťuje efektivní využití zeleniny. A po použití jde do myčky. Kuchyňský pomocník, který je ideálním dárkem pro milovníky zeleniny. Praktické, chytré.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Kreativní vaření se značkou Gefu

Není nad to mít v kuchyni odpovídající kuchyňské náčiní, které poskytuje jistý komfort při práci. To je poté i vaření zábavné. Značka Gefu přináší tak svým uživatelům skutečný komfort, inovativní produkty, vysokou kvalitu a rovněž spolehlivost do všech oblastí, které vás jen napadnou. Můžete grilovat, smažit, řezat, krájet, lisovat nebo si uvařit chutný čaj či lahodnou kávu. Gefu vás totiž nezklame v žádné oblasti.

05-gefu_content02_392x427px-t

 

Design, který si zamilujete

Správné kuchyňské náčiní je totiž základem dobře vybavené kuchyně, ve které se každý cítí dobře. Zvláště pokud se jedná o bezproblémové fungování a jako bonus je i příjemný design. To všechno značka nabízí v prvotřídní kvalitě a nemluvě o tom, že se neustále rozšiřuje o nové komponenty. Také za zmínku stojí to, že kuchyňské nástroje Gefu si nesou nejedno národní a mezinárodní vyznamenání. O kvalitě a spokojenosti uživatelů svědčí i skutečnost, že kolekce Gefu nabízí více než 500 druhů kuchyňských nástrojů a ty jsou již známé v 55 zemích. Nyní široký sortiment můžete vyzkoušet i vy.