Bazalka - Grow Bag

Kód: 6903
334 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vypěstujte si doma čerstvou bazalku za pár dní a po celý rok. Stačí přidat vodu do této sady pěstebních sáčků a najít světlé a teplé místo, jako je kuchyňský parapet.

Obsah
Nepropustný sáček, balíček bio semínek, zemina, hlína a návod.

Náš sáček je opakovaně použitelný a je v něm dostatek semen pro několik plodin.

Hmotnost: 300 gr
Rozměr: 7 x 18 x 15 cm
Materiál: Kartonový papír
Datum minimální trvanlivosti: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Life in a bag je portugalská společnost, která se zabývá výrobou a prodejem sazenic rostlin v designově zajímavých nádobách. Zákazník obdrží plechovku, sklenici nebo korkový truhlík, s jejichž zajímavým vzhledem si pohráli průmysloví a bytoví designéři. Cílem tohoto snažení je nabídnout lidem v jednom produktu hned několik vlastností – podpořit smysl pro krásu a estetiku a zároveň umožnit nové rostlině vyrůst ze semínek. Kombinace lidské tvorby s přirozeným rostlinným životním cyklem v sobě spojuje i smysl života – radost z krásy a vlastní tvorby, kterou sdílíme s ostatními živými bytostmi.

S Life s Bag si doma nebo v kanceláři můžete vypěstovat například bazalku, koriandr, mátu, jahody, slunečnici nebo macešku a mít doma kousek přírody okrasných či užitkových rostlin. Life a bag se hodí i jako dárek k narozeninám a ocení je i děti, které se tímto způsobem mohou začít seznamovat s pěstováním rostlin ze semínek.