Med RAW květový pohankový 750g

Kód: 0011360
312 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pohankový med vzniká při sběru nektaru z květů pohanky. Je hustý a krystalický, má specificky tmavou barvu, velmi silné aroma a jedinečnou karamelovou chuť. Jste připravení na nový chuťový zážitek?

  • jeden z nejzdravějších medů na trhu
  • díky tepelné ne/úpravě si uchovává všechny své účinky
  • bez chemie

Jak si med nejlépe vychutnat?

Pohankový med se využívá především pro své pozitivní účinky na lidské zdraví. Čaj tentokrát vynecháme, pohankový med se s ním nekamarádí. Zkuste si ale přimíchat lžičku do teplého mléka před spaním. Krásné sny zaručeny!

Skladování: med má rád sucho a temno, šup s ním do špajzu!

Složení: 100% raw včelí med

Výrobce: APIMEL, Nové sady 988/2, 602 00 Brno

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Apimel je rodinná firma, která ve spolupráci se soukromými včelaři dodává na trh jejich produkty již tři desítky let (od sametové revoluce). Kvalita medu je vždy prověřována a spotřebitel má jistotu, že neobsahuje nežádoucí příměsi, jako antibiotika, pesticidy, těžké kovy, zbytky karamelu nebo škroby. Zároveň je známo, odkud med pochází, z jaké oblasti, a kdy došlo k jeho sběru. Kvalitní med obsahuje enzymy, minerální a stopové prvky a je jako sladidlo vhodnou náhradou bílého cukru.

Med luční květový  - většinou se jedná o produkty včelstva, umístěná na okraji květnatých luk, tedy přirozených biotopů, s mnoha druhy zdraví prospěšných rostlin. Apimel již řadu let dováží vynikající med z východního Slovenska, kde se namísto řepky stále daří ovocným sadům, zejména jabloním a třešním.

Med lesní – vyznačuje se zpravidla tmavší barvou a někteří pěstitelé si potrpí na jeho výjimečnou kvalitu vzhledem k tomu, že lesní květy (maliny, ostružiny atp.) mívají vyšší obsah živin. K vyhlášeným oblastem, které skýtají dostatek přirozené potravy pro včelstva, patří Třeboňsko, Český les a Českomoravská vrchovina.