Click and Grow Smart Garden 9 Pro chytrý květináč + 9ks kapslí se semínky, bílý

Kód: 0024248113
6 890 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro 9 sazenic, nastavitelné rameno s přisvětlovacími diodami, bluetooth, nastavení časovače v aplikaci, automatické zavlažování, objem nádrže 4000 ml

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Click & Grow je společnost, která se zabývá vývojem a výrobou nevšedních forem pěstování rostlin v domácnosti. Jejím cílem je nabídnout zákazníkům co možná nejjednodušší pěstební systém, který je téměř bezobslužný. Potřebujete k tomu pouze pokojovou teplotu a podmínkou není ani dostatek světla, protože s tím si takzvané chytré květináče Click & Grow snadno poradí samy.

Společnost Click & Grow byla založena v Estonsku v roce 2009. Firma si zakládá na svém úspěchu díky neustálému vývoji technologických novinek, které zákazníkům nabízí to, s čím se dosud v tomto oboru nesetkali.

Díky chytrým květináčům se zabudovaným LED osvětlením a zavlažovacím systémem si doma vypěstujete bazalku, mátu peprnou, lesní jahody, petržel, listovou hořčici, římský či zelený salát, rozmarýn, kadeřávek, koriandr, nebo dokonce petúnie. Pěstování je natolik jednoduché, že do tohoto procesu můžete zasvětit i vaše ratolesti.