Klíčící miska MICROGREENS startovací sada

Kód: 6282
129 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Obsah balení:

  • 2× perlan (jedná se o celulózové vlákno, které je vhodné pro pěstování microgreens v přímém kontaktu se semínky)
  • 2× absorbent/gel (jedná se o látku na bázi draslíku, která má výborné absorpční a antiseptické vlastnosti a certifikaci pro styk s potravinami)
  • 2× semena (větší semínka – ředkvička, malá semínka – červené zelí)

Gel není určen k přímé konzumaci.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Firma Plastia si zakládá na tom, že není z Číny, ale z Vysočiny. Vyrábí a prodává již 25 let v originálním designu celou řadu zajímavých pomůcek, které poskytují zájemcům o domácí pěstování rostlin mnoho radosti. Ve výrobním programu se nachází například sady pro pěstování zeleniny, závěsné a stolní květináče, truhlíky terakota, nádoby na bioodpad a vermikompostéry, dekorativní předměty pro floristiku, vysoké pěstební nádoby a také klíčící misky Microgreens.

Microgreens se dnes stalo obrovským hitem, protože si můžete doma vypěstovat po celý rok mladé živé rostlinky a sklízet je prakticky nepřetržitě. Postačí mít několik klíčících misek a v nich třeba rukolu, fazolky mungo nebo adzuki, řerichu či brokolici a budete mít pro každý den dostatek rostlinek na chléb s pomazánkou.

Výrobky Plastia jsou zdravotně nezávadné a certifikované pro styk s potravinami, snadno se udržují v čistotě a jak už zde bylo řečeno, není to Made in China, ale poctivá česká práce z Českomoravské vrchoviny.