My homemade Lemonade Okurka 1L - expirace 12.11

2321
Neohodnoceno

expirace 12.11


  • Skladem
189 Kč
Kategorie: My homemade
 

Pravá domácí okurková limonáda je velmi chutný nápoj, který Vám dodá tekutiny a osvěžení. Abyste si ji však mohli připravit doma, potřebujete k tomu ten správný recept, kvalitní suroviny a hodně času a trpělivosti. Nebo ne? Přinášíme Vám řešení, díky kterému si budete moci vychutnat poctivou domácí limonádu bez složitých příprav. Ochutnejte náš okurkový sirup pro výrobu domácí limonády a nechte se unést báječnou a poctivou chutí.

 

Okurková šťáva je vyrobená z kvalitních českých surovin a nejsou v ní žádná dochucovadla. Vychutnejte si její osvěžující chuť jednoduše u Vás doma.

 

Díky velmi pěkně a originální skleněné lahvi se okurková domácí limonáda hodí i jako dárek. Můžete tak potěšit každého, kdo nepohrdne opravdovou chutí a poctivým českým výrobkem.

 

Neváhejte ochutnat osvěžující chuť domácích limonád.

Vyrobte si domácí limonádu sami z přírodních surovin

Domácí limonáda z přírodního sirupu – sladkou limonádu si můžete koupit v každém obchodě s potravinami, ale bude obsahovat velké množství cukru, aromata a oxid uhličitý. Vaše tělo vám však bude vděčné, připravíte-li si limonádu sami, pouze z přírodních ingrediencí.

Na výběr máte sirupy ve špičkové kvalitě značky My Homemade Lemonade s černým rybízem, grapefruitem, malinou, jahodou s mátou, černým bezem, zázvorem, višní, rakytníkem, citronem a některými dalšími. Všechny přírodní suroviny jsou před zpracováním a lisováním pečlivě tříděny a výrobce dbá na kvalitu výroby a spokojenost zákazníků ve svém vlastním zájmu.

Sirupy My Homemade Lemonade lze využít pro přípravu studeného nápoje s ledem, anebo jej přidávat do ovocných a zmrzlinových pohárů, obilných kaší, či smoothies. Vzhledem k nízkému obsahu konzervačních látek je důležité uchovávat sirupy v chladničce a spotřebovat je do čtyř týdnů od jejich otevření.