GRIZLY Mandlový krém jemný 100 % 500 g

Kód: 0064491
224 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

GRIZLY Mandlový krém jemný 100 % 500 g

Dokonale krémový mandlový krém vám ihned zachutná. K jeho výrobě používáme čerstvé mandle, které nasucho pražíme horkým vzduchem a následně je meleme tak dlouho, dokud nevznikne krém s příjemně hladkou konzistencí. Nenajdete v něm žádné další příměsi, jen mandle. Ty jsou zdrojem zdravých tuků, bílkovin a hořčíku. Kromě toho obsahují mandle také vitamín E, fosfor nebo koenzym Q10 důležitý pro získávání energie. Ovšem jemný mandlový krém není v naší nabídce jediný. Pokud máte rádi spíše křupavé, vyzkoušejte náš GRIZLY mandlový krém křupavý. Vyberou si i ti, kteří dávají přednost spíš loupaným mandlím – doporučujeme ochutnat GRIZLY mandlový krém bílý jemný, který je vyrobený z pražených blanšírovaných mandlí. Pro milovníky ochucených ořechových krémů máme mandlový krém s bílou čokoládou a kokosem.

Proč chtít GRIZLY jemný mandlový krém:

✅ krémová konzistence
✅ vyrobený jen z nasucho pražených mandlí
 žádný přidaný cukr
✅ zdroj zdravých tuků, koenzymu Q10 a bílkovin
✅ bohatý na hořčík a vitamín E

Jak ho využít?

Způsobů je hned několik! Mandlovým krémem si ochutíte ovocné smoothie, proteinový koktejl, müsli nebo ranní kaši. Skvěle chutná také s tvarohem. Případně ho zkombinujte s nakrájeným ovocem a vytvořte si rychlou svačinu nebo snídani, která se promění ve zdroj energie, vitamínu E a hořčíku. Mandlový krém však využijete i při vaření, doporučujeme vyzkoušet náš recept na kuřecí nudličky s mandlovou omáčkou
 

Věděli jste, že…

ořechová másla a krémy vyrábíme každý týden v malých sériích? Můžeme tak zaručit výjimečnou kvalitu u každého kusu. GRIZLY mandlový krém navíc odpovídá požadavkům na zdravé mandlové máslo, protože k jeho výrobě se používají pouze mandle. Žádné další přidané cukry, oleje nebo aditiva v něm nenajdete.


Nechte se pozvat do GRIZLY světa ořechových krémů 

⬇️Administrativní zařazení: suché skořápkové plody

Složení: pražené jemně mleté mandle 100 %

Alergeny: Obsahuje skořápkové plody (mandle).

Země výroby: Česká republika

Skladování: Skladujte na tmavém, chladném a suchém místě.

Balení: Šroubovací plastová dóza zajištěná hliníkovou fólií a víčkem.

Výrobek neobsahuje přidané tuky, cukry, soli, barviva či jiné látky. Doporučujeme před konzumací promíchat, olej na povrchu je přirozeným jevem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: