Care Water RESTORE/REGENERACE borůvka, acai 400 ml - min. trvanlivost do 07/2024

Kód: 003CW03
45 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

are Water RESTORE/REGENERACE s příchutí borůvky a acai (400 ml), obsahuje veganský kolagen. Pitný režim je základ a výhoda Care Water je v tom, že doplňujete tekutiny a zároveň tělu dodáte kvalitní potravinové doplňky v tekuté podobě. Už žádné polykání prášků a tobolek!

Na podporu kvality kůže a vlasů, výživu kloubků a kostí. Veganský kolagen je přesnou kopií kolagenu v lidském těle a jeho účinek je výrazně vyšší díky lepší vstřebatelnosti. 

 

Care Water je pro aktivní ženy, jejichž dny jsou někdy uspěchané, jindy fyzicky náročné nebo psychicky vyčerpávající, ale dbají na zdravý životní styl a chtějí pro sebe to nejlepší, prémiovou péči. Koncept Care Water obsahuje výběr aktivních látek pro vaši vnitřní rovnováhu a nápoje mají velmi osvěžující chuť. Žádné náhražky, prostě Care Water, která je tu pro vás.

Care Lab Diva's nenabízí další z mnoha drinků, které slibují zázraky na počkání. Jde o promyšlený koncept péče, kterou by si každá aktivní žena dbající na zdravý životní styl měla dopřát na denní bázi. 

12 let zkušeností, vzdělávání se a spolupráce s předními odborníky v oblasti lidské výživy v kombinaci s inovativním přístupem vedlo k nové koncepci, která reaguje na vývoj trhu. Výsledkem je exkluzivní portfolio nápojů, v nichž každá složka má svůj vlastní účel podporovaný klinickými nebo vědeckými studiemi. Nejenže přinášejí ženám komplexní funkční výhody, ale navíc skvěle chutnají. 

Duševní zdraví, energie, imunita či stav pleti? To patří mezi oblasti, které ženy ve světě Care Lab Diva's řeší a o které se aktivně starají. Chtějí svému tělu i mysli dopřát to nejlepší. Proto vznikl unikátní koncept inovativní péče respektující hodnoty našich zákazníků, kteří chtějí začlenit prvotřídní péči do své každodenní rutiny. 

Portfolio Care Lab zahrnuje 3 vzájemně se podporujících produktové řady řad, které fungují jako ozdravná kúra (Care Water, Care Bubbles a Care Shot. Co je spojuje: 

  • Přírodní ingredience
  • Klinicky nebo vědecky ověřené ingredience
  • Bez sladidel
  • Bez konzervačních látek
 
Obsahuje směs aminokyselin, minerálů a přidané vitamíny. Obsahuje přírodní cukry. Pasterovaný. Obsah ovoce: min. 2%.
 
Složení: pramenitá voda (95%), ovocný extrakt (karob, jablko), citronová šťáva z koncentrátu (2%), antioxidant: kyselina…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: