Simax brčko zahnuté 23 cm 6 ks + kartáček exslusive

Kód: 6624
129 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rovná brčka SIMAX jsou ideální na pití studených i teplých nápojů. Jsou vyrobená z varného skla, takže jejich používáním neznečišťujete přírodu a nevytváříte zbytečný odpad, jako to bývá u běžných plastových brček. Bez obav je můžete umístit do džbánku ledově vychlazené limonády i horkého čaje. Zaoblené hrany zpříjemní pití stejně jako jejich rovný tvar. Díky tomu, že jsou brčka průhledná, usazeniny jsou v nich perfektně vidět. Můžete je umýt v myčce, případné zaschlé nečistoty odstranit kartáčkem EXCLUSIVE, který je součástí každého 6dílného setu SIMAX.

 

Klíčové vlastnosti 6 ks zahnutých brček SIMAX 23 cm + kartáčku EXCLUSIVE

  • Zahnutá brčka SIMAX jsou ideální na pití studených i teplých nápojů
  • Jsou vyrobená z varného skla
  • Bez obav je můžete umístit do džbánku ledově vychlazené limonády i horkého čaje
  • Zaoblené hrany zpříjemní pití stejně jako jejich zahnutý tvar
  • Vhodné do myčky na nádobí
  • Zaschlé nečistoty lze odstranit přiloženým kartáčkem EXCLUSIVE
  • Sada obsahuje 6 skleněných brček SIMAX

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Simax je jednou z firem, která proslavila Českou republiku potažmo Československo téměř na celém světě. Je to totiž největší výrobce speciálního varného borosilikátového skla na této planetě. Denně projde branami závodu více než dvě stovky tun skelné hmoty. Objev varného skla Simax se datuje teprve do roku 1958, přičemž značka Simax je ve světě známa již téměř dvě století. V současné době se varné sklo vyrábí v sériové produkci pouze ve sklárně Kavalierglass ve městě Sázava.

Borosilikátové sklo je mimořádně tepelně odolné, můžete jej využít v rozsahu teplot od mínus čtyřiceti až do plus tří set stupňů Celsia. Z tohoto důvodu je o něj velký zájem zejména v chemickém a farmaceutickém průmyslu, v medicíně a v energetice a také při výrobě kuchyňských potřeb.

Velké oblibě zákazníků se těší sklenice a nápojové cestovní láhve Simax, neboť borokřemičité sklo je zdravotně zcela nezávadné, a můžete v něm uchovávat nápoje jak ledově vychlazené, tak i téměř vroucí.