Simax nápojová lahev „pure aqua bottle“ - 0,5l

Kód: 6825
289 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato lahev je  novinkou roku 2021.

Je vhodná na sycené i nesycené nápoje, skvělé využití pro ni najdete při výrobě domácího smoothie. Vydrží v ní i horké nápoje.

Je vyrobena z kvalitního a tepelně odolného borosilikátového skla SIMAX. Její údržba je velice snadná - lze mýt v myčce. Schváleno pro styk s potravinami v domácnostech i profesionálních provozech. Výrobky z hlediska zdravotní nezávadnosti a bezpečnosti při používání podléhají dozoru státních kontrolních orgánů České republiky. Vyrobeno ze skloviny bez obsahu kadmia a olova. Dodržujte zásadu pozvolného ochlazování. Myjte jemnými mycími prostředky, které sklo nepoškrábou.

Původ: Česká republika

Doplňkové parametry

Kategorie: Skleněné láhve
Objem: 0,5
Barva: Transparetní

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Simax je jednou z firem, která proslavila Českou republiku potažmo Československo téměř na celém světě. Je to totiž největší výrobce speciálního varného borosilikátového skla na této planetě. Denně projde branami závodu více než dvě stovky tun skelné hmoty. Objev varného skla Simax se datuje teprve do roku 1958, přičemž značka Simax je ve světě známa již téměř dvě století. V současné době se varné sklo vyrábí v sériové produkci pouze ve sklárně Kavalierglass ve městě Sázava.

Borosilikátové sklo je mimořádně tepelně odolné, můžete jej využít v rozsahu teplot od mínus čtyřiceti až do plus tří set stupňů Celsia. Z tohoto důvodu je o něj velký zájem zejména v chemickém a farmaceutickém průmyslu, v medicíně a v energetice a také při výrobě kuchyňských potřeb.

Velké oblibě zákazníků se těší sklenice a nápojové cestovní láhve Simax, neboť borokřemičité sklo je zdravotně zcela nezávadné, a můžete v něm uchovávat nápoje jak ledově vychlazené, tak i téměř vroucí.