Příspěvek 10 Kč na výsadbu stromů v ČR

Kód: 2132
1 hodnocení
Značka: Naklíčeno
10 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Rozhodli jsme se podpořit projekt výsadby stromů v České krajině. Z každé objednávky putují 3 Kč právě na tento projekt.

 

Pokud chcete podpořte také projekt buď sami nebo přes nás.

 

Nabízíme i možnost vložení 10 Kč, které sníží 15 kg CO2, které vzniknou po ujetí cirka 100 km dodávkou.

Více naleznete na https://www.offsetujemeco2.cz/

To nejcennější, co každý z nás vlastní, je pevné zdraví. Jestliže nám schází, nic nás nedokáže rozveselit tak, jako uzdravení. Abychom si zdraví uchovali i do vysokého věku, je ovšem zapotřebí mu věnovat náležitou pozornost. To už zjistili mnozí z nás, kteří nakupují potraviny převážně ve specializovaných obchodech (e-shopech) se zdravou výživou.

Pod tímto pojmem lze shrnout velmi široký rozsah zboží – luštěniny, ořechy a semínka, celozrnné obiloviny a těstoviny, sušené ovoce, kompoty, džemy, mouky, másla a krémy, müsli, sirupy, soli, proteiny, superpotraviny, vitamínové doplňky, přírodní sladidla, mořské řasy, koření, limonády, a dokonce i přírodní čisticí prostředky.

Velmi bohatý sortiment produktů zdravé výživy, který se neustále rozrůstá, poskytuje i obchod Naklíčeno. Snaží se většinu zboží nabízet v BIO kvalitě, plodiny pěstované šetrným a přirozeným způsobem, a nabídnout vám to, co neobjevíte v běžném supermarketu.