Sypaný čaj Yerba maté 150g

Kód: 0016010
69 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Indiáni v Jižní Americe moc dobře věděli, proč chovají k lístkům Cesmíny Paraguayské vřelou náklonnost. Jejich oblíbené popíjení už jsme objevili i my a nemůžeme si ho vynachválit. Proč? No třeba protože:

  • má povzbuzující účinky
  • pomáhá se soustředěním
  • zdravější alternativa energy drinků

Jak si sypaný čaj Yerba Maté nejlépe vychutnat?

Jako noví se budete cítit v horkých dnech po sklenici vychlazeného čaje s trochou třtinového cukru a s plátkem citronu. Když se budou za okny čerti honit, zkuste ho pro změnu pod dekou s lžičkou medu. V jakékoliv podobě, když budete potřebovat probudit tělo i hlavu!

Skladování: nejlépe je mu v pečlivě uzavřeném balení, v suchu a chladu.

Složení: 100% sypaný zelený čaj Yerba Maté

Výrobce: KOLDOKOL Libor Baránek, Krhov 108, 687 71 Bojkovice

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Rodinná firma Koldokol se orientuje na zpracování ovoce z vlastních zdrojů.

Ovocné a bylinkové sirupy – bez konzervačních látek, aromat a barviv, ze surovin původem z průmyslem nezasažené přírody Bílých Karpat – to jsou od roku 2007 výrobky rodinné firmy Koldokol.

Jablečné mošty – jsou součástí sortimentu od počátku vzniku firmy. Jablka se pěstují na vlastním sadu a zpracovávají dle tradiční receptury.

Ovocné přesnídávky a pyré – zdravé přesnídávky bez konzervantů a přidaného cukru vhodné i pro malé děti v BIO kvalitě. Jsou skvělé jako chutná svačina nebo k obilným kaším s ořechy, kakaem a strouhaným kokosem.

Ovocné džemy Bioláda – borůvky, višně, meruňky, švestky, jahody, arónie – to vše si můžete dopřát v podobě džemů a opět bez cukru a konzervantů, pouze s želírovací látkou Agar a pektinem z citrusového ovoce.

Sušené ovoce – Haná a Hornomoravský úval patří k nejúrodnějším oblastem v republice a odtud putují na trh různé druhy šetrně sušeného ovoce v BIO kvalitě, pěstované zásadami přirozeného ekologického zemědělství.