Polystyrenový roh 100x100x40 mm

Kód: 8415
5 Kč
Skladem

V případě nákupu nad 50 kusů, bude řešena doprava individuálně.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ochranné rohy z pěnového polystyrenu (EPS) výborně tlumí rázy a svou universálností mají široké použití v mnoha oblastech průmyslu.
Jsou vhodné k ochraně rohů a hran nábytku, dřevěných a laminátových desek, ochran akvárií a všude, kde může dojít k poškození zboží nebo výrobků dopravou, stěhováním a jinou manipulací.

Pro vynikající tlumící schopnost EPS je možné jejich uplatnění také v elektronice, sanitární technice nebo ve sklářském průmyslu.
Fixují se nejčastěji pomocí stretch fólie. Lze je použít také jako vntřní fixaci do krabice. Jsou opakovaně použitelné.

Parametry:

- vnější rozměry 1 rohu 100x100x400 mm
- síla stěny 16 mm

V případě nákupu nad 50 kusů, bude řešena doprava individuálně. Velkoobchodní balení 500 kusů.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

To nejcennější, co každý z nás vlastní, je pevné zdraví. Jestliže nám schází, nic nás nedokáže rozveselit tak, jako uzdravení. Abychom si zdraví uchovali i do vysokého věku, je ovšem zapotřebí mu věnovat náležitou pozornost. To už zjistili mnozí z nás, kteří nakupují potraviny převážně ve specializovaných obchodech (e-shopech) se zdravou výživou.

Pod tímto pojmem lze shrnout velmi široký rozsah zboží – luštěniny, ořechy a semínka, celozrnné obiloviny a těstoviny, sušené ovoce, kompoty, džemy, mouky, másla a krémy, müsli, sirupy, soli, proteiny, superpotraviny, vitamínové doplňky, přírodní sladidla, mořské řasy, koření, limonády, a dokonce i přírodní čisticí prostředky.

Velmi bohatý sortiment produktů zdravé výživy, který se neustále rozrůstá, poskytuje i obchod Naklíčeno. Snaží se většinu zboží nabízet v BIO kvalitě, plodiny pěstované šetrným a přirozeným způsobem, a nabídnout vám to, co neobjevíte v běžném supermarketu.