Polystyrénový termobox G - 560 x 365 x 285 mm - 33l

Kód: 8215
289 Kč
Skladem

V případě nákupu nad 3 kusů, bude řešena doprava individuálně.

Lze doručit jen dopravce Česká pošta na adresu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Termoboxová polystyrenová krabičky vhodná k použití v potravinářském, chladírenském průmyslu a zdravotnictví. Lze použít i v akvaristice pro transport živočichů a rostlin.

Rozměry (vnitřní) : 500 x 305 x 215 mm

V případě nákupu nad 4 kusů, bude řešena doprava individuálně. Velkoobchodní balení 3 kusy.

 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

To nejcennější, co každý z nás vlastní, je pevné zdraví. Jestliže nám schází, nic nás nedokáže rozveselit tak, jako uzdravení. Abychom si zdraví uchovali i do vysokého věku, je ovšem zapotřebí mu věnovat náležitou pozornost. To už zjistili mnozí z nás, kteří nakupují potraviny převážně ve specializovaných obchodech (e-shopech) se zdravou výživou.

Pod tímto pojmem lze shrnout velmi široký rozsah zboží – luštěniny, ořechy a semínka, celozrnné obiloviny a těstoviny, sušené ovoce, kompoty, džemy, mouky, másla a krémy, müsli, sirupy, soli, proteiny, superpotraviny, vitamínové doplňky, přírodní sladidla, mořské řasy, koření, limonády, a dokonce i přírodní čisticí prostředky.

Velmi bohatý sortiment produktů zdravé výživy, který se neustále rozrůstá, poskytuje i obchod Naklíčeno. Snaží se většinu zboží nabízet v BIO kvalitě, plodiny pěstované šetrným a přirozeným způsobem, a nabídnout vám to, co neobjevíte v běžném supermarketu.