GRIZLY Bezlepkové kukuřičné těstoviny Cornetti Rigati 1000 g

Kód: 00616796
78 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

GRIZLY Bezlepkové kukuřičné těstoviny Cornetti Rigati 1000 g

  • Administrativní zařazení: Obiloviny a výrobky z nich
  • Složení: 100 % kukuřičná mouka
  • Země původu: EU
  • Skladování: Uchovejte v suchu a chladu
  • Balení: Znovuuzavíratelný PP obal nebo vakuováno v PP obalu (během přepravy může dojít k rozvakuování, které neovlivní kvalitu)

Těstoviny jsou vhodné ke konzumaci i při bezlepkové dietě. Neobsahují lepek, pšenici, vejce, mléko, sóju ani cholesterol. Zlaté kukuřičné těstoviny, jsou zdravá alternativa pšeničných těstovin. Mají nízký obsah tuku a vysoký obsah nutričně prospěšných látek. Jsou lehce stravitelné a díky ekonomickému balení si na nich pochutná několikrát celá rodina.

Použití: Těstoviny typu Cornetti, často u nás nazývané "kolínka", jsou velmi oblíbené v kombinaci s rajskou omáčkou nebo popřípadě smetanovou omáčkou. Díky svému dutému tvaru zachycují omáčku jak vevnitř tak i na povrchu, kde tomu napomáhají vnější drážky (slovo Rigati v názvu znamená rýhované).

Způsob přípravy: Do vroucí osolené vody přidejte těstoviny a zamíchejte. Vařte po dobu 9-11 minut v nezakrytém hrnci, během vaření těstoviny několikrát promíchejte. Uvařené těstoviny přeceďte, můžete je i propláchnout horkou vodou.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: