Kokosová pokrývka do vermikompostéru

Kód: 6168
79 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kokosová pokrývka do vermikompostéru o rozměrech 45 x 40 cm bránící k tvoření octomilek ve Vašem vermikompostéru z lisovaných kokosových vláken.

Nepříjemným vedlejším produktem kompostování bývají octomilky, které se do vermikompostéru dostanou spolu s bioodpadem, na němž mohou být nakladená vajíčka, nebo tam vlétnou při otevírání. Vermikompostér proto nenechávejte dlouho otevřený a nový biomateriál zahrabávejte do již zpracovaného bioodpadu. My vám nově nabízíme řešení v podobě pokrývky vyrobené z přírodního kokosového vlákna. Obdelník o rozměrech 45 x 40 x 0,5 cm vytvoří další bariéru, která zabrání rojení mušek, stačí jej umístit pod poklop do horního patra vermikompostéru.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

To nejcennější, co každý z nás vlastní, je pevné zdraví. Jestliže nám schází, nic nás nedokáže rozveselit tak, jako uzdravení. Abychom si zdraví uchovali i do vysokého věku, je ovšem zapotřebí mu věnovat náležitou pozornost. To už zjistili mnozí z nás, kteří nakupují potraviny převážně ve specializovaných obchodech (e-shopech) se zdravou výživou.

Pod tímto pojmem lze shrnout velmi široký rozsah zboží – luštěniny, ořechy a semínka, celozrnné obiloviny a těstoviny, sušené ovoce, kompoty, džemy, mouky, másla a krémy, müsli, sirupy, soli, proteiny, superpotraviny, vitamínové doplňky, přírodní sladidla, mořské řasy, koření, limonády, a dokonce i přírodní čisticí prostředky.

Velmi bohatý sortiment produktů zdravé výživy, který se neustále rozrůstá, poskytuje i obchod Naklíčeno. Snaží se většinu zboží nabízet v BIO kvalitě, plodiny pěstované šetrným a přirozeným způsobem, a nabídnout vám to, co neobjevíte v běžném supermarketu.