Sada 7 semínek - Mungo, Rukola, Ředkvička, Hrášek, Adzuki, Brokolice raab a Ředkev čínská růžová

Kód: 7086
701 Kč
Skladem

Detailní informace

Detailní popis produktu

Balení obsahuje výběr sedmi nejvíce prodávaných semínek.


Obrázek je pouze ilustrační, obsah balení je uveden v názvu produktu.

Distributor: Aspen team s.r.o. Akátová 1175/3, 182 00 Praha, Česká republika Skladujte v suchu, chraňte před teplem. Ukládejte mimo dosah dětí. Země původu: Itálie

 

5
7x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JR Avatar autora | 17.3.2024
Spokojenost maximální - už při namáčení semen byla voda úplně čistá, žádné nečistoty, slupky nebo závadná semena se ve vodě neobjevily. Vzešlo vše, co jsme vyseli.
5
VK Avatar autora | 14.2.2024
Je skvělý, doporučuji všem.
5
MK Avatar autora | 29.1.2024
Spokojenost
5
TB Avatar autora | 31.12.2023
Spokojenost 👍
5
EV Avatar autora | 26.12.2023
spokojena

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Zdravá výživa hýbe světem a lidé dnes mají obecně větší zájem pečovat o své vlastní zdraví, než tomu bylo krátce po sametové revoluci. Zdravé výživě se věnuje také řada nadšenců, kteří nabízí výživové doplňky a zdraví prospěšné potraviny. Jedním z nich je i společnost Zdravý Den.

V nabídce stálého sortimentu naleznete kromě zelených potravin a superpotravin i kokosové produkty (olej, máslo, mléko, vodu, strouhaný kokos), přirozená rostlinná sladidla, zdravé snídaně a proteinové směsi, ájurvédské produkty, kakao a čokoládu, ořechy a semínka a potřeby ke klíčení.

Věnujte pozornost hořčíku a vitamínu C – v nabídce neschází ani vitamínové doplňky, které jsou v současné době nejžádanější a také nejdůležitější. Vitamín C potřebujeme pro posílení imunity, zvláště v souvislosti s infekčními chorobami, kdy je organismus oslabený pod vlivem stresu. A hořčík (magnézium) bychom měli doplňovat pravidelně vzhledem k jeho sníženému obsahu v potravinách v důsledku nešetrného pěstování a zpracování většiny potravin.